Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Delegaci na zjazd Chorągwi Krakowskiej ZHP    -   16/6/2010
Zjazd ZHP
W miniony weekend instruktorzy Hufca Tarnów ZHP im. Gen. Józefa Bema, podczas Nadzwyczajnego Zjazdu Hufca wybrali delegatów na Zjazd Chorągwi Krakowskiej ZHP. Zjazd Chorągwi Krakowskiej który odbędzie się 4 grudnia br. w Krakowie, jest najwyższą władzą harcerską na terenie Małopolski. Delegaci z poszczególnych hufców będą podczas zjazdu m.in. wybierali władze Chorągwi Krakowskiej.

Ogloszenie

-Wybory delegatów w poszczególnych hufcach, to początek prac nad kształtem harcerstwa w Małopolsce na kolejne cztery lata – mówi komendant Hufca Tarnów ZHP, harcmistrz Maksym Pękosz, jeden z delegatów. –Zjazd Chorągwi dokona nie tylko wyborów władz chorągwianych, ale również wyznaczy najważniejsze kierunki działań chorągwi na kolejną, czteroletnią kadencję.
Zgodnie z obowiązującą w Związku Harcerstwa Polskiego ordynacja wyborczą, Hufiec Tarnów posiada 3 delegatów na Zjazd Chorągwi, którymi obecnie są: hm Maksym Pękosz, phm Anna Moskal i pwd Cezary Przęczek. 4 grudnia wspólnie z delegatami z pozostałych 21 hufców Chorągwi Krakowskiej wybiorą oni Komendanta Chorągwi, Komendę Chorągwi, Radę Chorągwi, Komisję Rewizyjną Chorągwi oraz Sąd Harcerski Chorągwi. Ponadto Zjazd wyznaczy strategiczne cele i kierunki rozwoju ZHP na terenie Małopolski.
-Mamy nadzieję, że decyzję podjęte na Zjeździe nadadzą pracom chorągwi nowy wymiar, dzięki czemu możliwy będzie dalszy rozwój harcerstwa na terenie Małopolski – mówi harcmistrz Maksym Pękosz. –My z naszej strony, jako delegaci Hufca Tarnów, dołożymy starań aby Zjazd był owocny i wyznaczył ambitne, ale możliwe cele dla przyszłych władz chorągwianych.

Związek Harcerstwa Polskiego jest największą, skupiającą wolontariuszy organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży, działającą w Polsce, zrzeszającą ok. 120 tys. zuchów, harcerzy, instruktorów i seniorów. W 2010 roku Związek Harcerstwa Polskiego obchodzi 100lecie harcerstwa na ziemiach polskich. W 2011 roku tarnowskie harcerstwo będzie obchodziło 100lecie działalności ruchu na terenie miasta Tarnowa i regionu tarnowskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947