Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowska Policja ma nowego Zastępcę Komendanta Miejskiego    -   17/6/2010
Nowy Zastępca Komendanta Policji
Młodszy inspektor Marek Put zastąpił na stanowisku zastępcy Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie inspektora Henryka Koguta, który 1 czerwca 2010 roku, po 33 latach pracy w resorcie odszedł na emeryturę. Nowy Komendant odpowiedzialny będzie za nadzór nad pracą służb dochodzeniowo-śledczych i kryminalnych. To nie jedyna zmiana w kadrze kierowniczej tarnowskiej Policji.

Ogloszenie
>

Mł. insp. Marek Put w Policji pracuje od 19 lat. Od początku związany był z brzeską Policją, gdzie przez ostatnie pięć lat pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Niemal cała jego kariera zawodowa to praca w pionie dochodzeniowo-śledczym. Przez 7 lat był Naczelnikiem Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej KPP w Brzesku, od marca 2005 roku - Zastępcą Komendanta Powiatowego w Brzesku nadzorującym ten właśnie pion. Komendant Put ma 43 lata, z wykształcenia jest inżynierem geologiem, absolwentem AGH w Krakowie.
Na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie został powołany przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Andrzeja Rokitę, na wniosek Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie.

To nie jedyna zmiana w kadrze kierowniczej tarnowskiej Policji. Małopolski Komendant Wojewódzki Policji na wniosek Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie awansował także nadkom. Mirosława Moryla, dotychczasowego Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie, nadzorującego pracę pionu prewencji na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie.
W dniu dzisiejszym (17 czerwca) podczas uroczystej narady służbowej kierownictwa tarnowskiej Policji, Komendant Miejski insp. Zbigniew Ostrowski wręczył obu Panom akty powołań na nowe stanowiska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(17-06-2010) tarnowianin :
Mirek Moryl is the best!! czlowiek na wlasciwym stanowisku

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-06-2010) mt :
szanowna redakcjo, osobą na zdjęciu nie jest Marek Put , a jak rozumiem autor artykułu umieszczając zdjęcie miał zamiar pokazać nowego zastepcę komendanta.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947