Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Robert Wardzała apeluje do prawników    -   18/6/2010
Na pomoc powodzianom
Radny Rady Miasta Tarnowa apeluje do prawników, aby wsparli powodzian. ”W związku z powodzią, która w ostatnich tygodniach wielu ludziom zabrała dorobek niemal całego życia, organizowane są różnego rodzaju akcje mające na celu niesienie pomocy poszkodowanym przez żywioł. Jestem przekonany, że także Państwo moglibyście wesprzeć powodzian. Jako prawnicy macie im szczególnie dużo do zaoferowania. Wiedza, jaką posiadacie, dla wielu ofiar powodzi jest niemal bezcenna.” - czytamy w liście.

Ogloszenie
>

”Przytłoczeni rozmiarem tragedii ludzie często nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie w relacjach z ubezpieczycielami. Praca przy usuwaniu skutków powodzi nie pozwala wielu z nich zatroszczyć się o uzyskanie przygotowanej dla nich pomocy finansowej.
Państwo jako prawnicy możecie im pomóc zarówno w dochodzeniu swoich praw przed ubezpieczycielami jak również w relacjach z instytucjami i urzędami udzielającymi wsparcia.
Jako radny Rady Miejskiej w Tarnowie chciałbym Państwa prosić o współpracę. Sam deklaruję zorganizowanie tej akcji poprzez przygotowanie harmonogramu dyżurów w najbardziej poszkodowanych gminach po wcześniejszych konsultacjach z samorządowymi władzami. W razie potrzeby służę także transportem do punktu docelowego.
Proponuję niezwłoczne rozpoczęcie akcji, bo pomoc potrzebna jest natychmiast.”
- pisze radny Robert Wardzała.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(18-06-2010) Weredyk :
Warszawa, 7 czerwca 2010 r. Adwokaci kontynuują udzielanie bezpłatnych konsultacji prawnych osobom, które w wyniku powodzi utraciły swoich bliskich lub majątek. Akcję koordynuje dwanaście Okręgowych Rad Adwokackich (ORA) z terenów dotkniętych powodzią. Adwokacka akcja trwa od dwóch tygodni. Skorzystało z niej już kilkaset osób. Adwokaci oferują swoją pomoc w siedzibach ORA, swoich kancelarii, a także w specjalnie zorganizowanych punktach w miejscowościach dotkniętych powodzią. Informacja o miejscach i terminach bezpłatnych konsultacji dla powodzian: Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie ul. Batorego 17, tel. 12 633 0710

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-06-2010) opornik :
Radny apeluje. Zapytam co zrobił dla mieszkańców np Woli Rogowskiej? Apel to możesz sobie Panie Radny na ścianie powiesić. Po czynach ich poznacie. Byłem dzisiaj w Woli Rogowskiej dla której zorganizowałem kilka transportów z pomocą. A Ty co zrobiłeś dla tych ludzi??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-06-2010) prawda :
napewno wiecej jak ty zreszta gdybys sie naprawde interesowal losem tych ludzi to wiedzialbys co zakupiono wlasnie dla mieszkancow woli rogowskiej dzieki robertowi wardzale i caritasowi ktorzy jedna z akcji przeprowadzili wlasnie dla konkretnie tych mieszkancow niestety zawisc zaslania ci oczy i pozbawia jak widac racjonalnego myslenia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-06-2010) spec :
Wardzała to nie moja bajka , ale jest radnym miejskim!!!!! a nie powiatu dąbrowskiego ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-06-2010) misiu :
to chyba dobrze ze od lat dziala rowniez w regionie pomagajac luziom nie tylko w tarnowie chcialoby sie zeby wiecej ludzi tak aktywnie wlaczalo sie w pomoc innym jak robi to wardzala od lat

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-06-2010) do prawda :
jak sam piszesz RAZEM Z CARITAS , caritasem zarządza kosciół a to my się na niego składamy więc to pod nasze składki się podciąga bo jak wiemy wszyscy jego inicjatywa składki na nic się nie zdała a dlaczego ?? bo wszystko robi dla rozgłosu a nie z serca bo wiele więcej zrobili inni bez ogłaszania się w internecie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947