Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Pojazd" wciąż nie "jeździ" jak trzeba ...   -   13/8/2004
Niestety wprowadzanie nowego sytemu ewidencji samochodów „POJAZD” w magistracie oraz adaptacja dotychczasowej bazy danych przebiega z kłopotami. W najbliższych dniach nadal mogą występować przejściowe trudności z rejestrowaniem nowych pojazdów. System „Pojazd” jest pierwszym krokiem na drodze do realizacji w mieście Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Ogloszenie

Do wtorku – 17 sierpnia – Wydział Komunikacji będzie przyjmował wyłącznie tyle wniosków o rejestrację pojazdu ile może zostać przetransferowanych do Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie, która zajmuje się drukiem stosownych dokumentów.
Pozostałe będą realizowane w dniach kolejnych. Dyrektor Wydziału Marek Oracz przeprasza wszystkich zaintresowanych za te utrudnienia .
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(14-08-2004) wkur**ony :
do jasnej chlery, czy choć jeden system komputerowy opracowywany w tym kraju dla jakiejś instytucji bedzie kiedyś działał jak nal;eży i od terminu, od którego działać powinien. A może ktoś powinien bęknąć za ten bubel . Chyba był jakiś przetarg ogłoszony przez MSWiA, ktoś to zrobił, wziąl pieniądze, ale udzielł jakiejś gwarancji. Po cholerę instalować program, który spowalnia pracę urzędników i czyni rozwiązania afuncjonalnymi. To program ma działać dla siebie , czy dla petentów ????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Don Kichote :
Czy wiecie jaki będzie główny cel tego systemu ? Wyłapać wszystkich nie płacących OC (firmy ubezpieczeniowe też będą podłączone do tego systemu). Jak system zacznie działać to dopiero niektórzy będą wkur***ni.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Milosz :
Wszystko pięknie ale ja stoje od 5 dni po pare godzin (6-7) i nic. A chce tylko cholerną nalepke na szybe. Nie nie rejestruje nic nie zmieniam. Wczoraj gość przedemną stał 8 godzin po pieczątke do dowodu że ma gaz zalozony w aucie i ZGADNIJCIE CO ???? Nie dostał się :/ LUDZIE Z WYDZIALU KOMUNIKACJI ZROCIE OSOBNE OKIENKO DLA DROBNYCH SPRAW !!!!!!!!!! Ale bo niech to bedzie zalatwiane droga elektroniczna albo zwyklą pocztą !!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) hip :
wkur**ony - moim zdaniem mniej kosztowałyby i działały bez zarzutu systemy open source, których nasza rodzima biurokracja boi się jak diabeł święconej wody.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-08-2004) Winetou :
ja jednak z innej beczki.Jesli ktos jest wstanie napisac ......dlazcego w jednym wydz.komunukacji jest mozliwosc zarejestrowania samochodu a w drugim nie .......czy to nie dziwne .Powiedziałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2004) Praktyk :
Bez emocji Panowie. Spróbujcie uzyskać jakąś pomoc dla użytkowników tego systemu w niby-funkcjonującym Helpdesk-u to zobaczycie, jak tam Was spienią. Chyba specjalnie posadzili matołów, by nie można było rzeczowo o niczym pogadać (normalne IQ nie wytrzymuje ciężaru tej głupoty). Tak potrafią Ci podpowiedzieć, że napewno zrobisz źle. A tasiemka w telefonie jaka fajna .... "DLA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI NASZYCH USŁUG ..... Lepiej byłoby, gdyby wsadzili to sobie w ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947