Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dziś audycja poświęcona tarnowskim listonoszom, którzy zginęli w obozach zagłady    -   22/6/2010
uwaga, Człowiek II – 10 (zapowiedź)
Prezentujemy zapowiedź dziesiątej audycji z cyklu „uwaga, Człowiek II” realizowanego przez Tarnowską Artystyczną Konfraternię, która zostanie wyemitowana dziś, we wtorek 22 czerwca o godz. 22-giej na antenie RDN Małopolska. W środę audycji wysłuchać będzie można poprzez stronę www.konfraternia.tarnow.pl, gdzie znajdzie się również materiał faktograficzny, zaś w czwartek zamieścimy ją, wraz z bardziej szczegółowym opisem, na naszym portalu inTARnet.pl. W piątek o bohaterach audycji – czy może raczej słuchowiska, poświęconego tarnowskim listonoszom, którzy zginęli w obozach koncentracyjnych w czasie II wojny światowej - przeczytać będzie można w tarnowskim „Dzienniku Polskim”.

Posłuchaj zapowiedzi audycji :

Ogloszenie

Scenariusz audycji, na podstawie opowieści wnuczki listonosza Stanisława Surgi, napisał Jerzy Reuter. Adaptacja i reżyseria: Krystyna Drozd. Występują: wnuczka – Ewa Czajkowska-Smożewska, Stanisław Surga – Mirosław Poświatowski, reporter – Jerzy Reuter. Montaż – Mariusz Dziekan.

Projekt „uwaga, Człowiek II”, który podobnie jak w roku ubiegłym zakończy się wydaniem książki i multimedialnej płyty, realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947