Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wystawa fotografii i koncert w Żabnie    -   23/6/2010
Pozytywni zapraszają
W piątek, 25 czerwca o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbędzie się otwarcie wystawy podsumowującej trzy lata istnienia Towarzystwa Fotograficznego „Pozytywni”. Dodatkową atrakcją będzie występ zespołu „40% Bluesa”.

Ogloszenie
>

40% Bluesa to 100 procent dobrej muzyki, ćwiczonej w Żabnie – całkiem nowy zespół, całkiem nowe brzmienie, ale ze znanymi twarzami. Grupa od kilku miesięcy pracuje nad wydaniem płyty demo.
Gdy spotyka się dwóch leaderów zespołów, a zarazem przyjaciół, to powstać może tylko coś dobrego. Kamil Patulski- założyciel Etosu, który jeszcze przed rokiem grał w Żabnie oraz Krzysztof Wójcik- z popularnych w regionie Komarańczy, postanowili spróbować sił muzycznych razem pod marką zespołu „40% Bluesa”. Nie grają muzyki łatwej, popularnej, ale bardzo dobre odmiany brzmień bluesowych z odrobiną zadry rockowej. Od samego początku postawili także na własny repertuar. Tworzą nowe piosenki, eksperymentują na próbach, czego efektem jest materiał muzyczny, który obecnie nagrywają w studio na płytę demo. Skład: Agnieszka Plebanek, Piotrek Niedojadło, Kuba Skoczeń, Maciej Kitajewski, Krzysztof Wójcik, Kamil Patulski.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947