Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Skandal pod Grobem Nieznanego Żołnierza   -   16/8/2004
Niespokojny przebieg miały wczorajsze obchody rocznicy Cudu nad Wisłą. Wszystko dlatego, że poseł Barbara Marianowska z Prawa i Sprawiedliwości nie mogła wygłosić przemówienia przygotowanego na tę okazję. Podczas składania wieńców, parlamentarzystka przejęła mikrofon i ostro zaprotestowała przeciw takiej organizacji święta. Tymczasem przebieg uroczystości ustalono podczas obrad komisji kultury.

Ogloszenie

Zdecydowano, że przemawiał będzie tylko prezydent, bądź osoba przez niego wytypowana – mówi zastępca prezydenta Andrzej Sasak. W obchodach wzięli udział zwłaszcza starsi tarnowianie. Barbara Marianowska zwróciła się do kombatantów i przekazała im medale swojego dziadka. Podkreślała, że jako córka i wnuczka wojskowych nie może pogodzić się z tym, że została źle potraktowana. Szkoda tylko, że świadkami tego skandalu byli ludzie, którzy walczyli o wolność i zapewne nie spodziewali się takiego finału miejskich uroczystości rocznicowych. Delegacje ludowców z Małopolski złożyły wcześniej kwiaty pod pomnikiem Wincentego Witosa w Tarnowie, czcząc przypadające też 15 VIII "Święto Czynu Chłopskiego".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 46)Dodaj komentarz
(16-08-2004) P.O. -wiak :
Reklama PiS nie powiodła się. Nie było to jak za dawnych czasów, gdy pani M była wiceszefową jakiejś komunistycznej organizacji w Zakładach Radiowych w Krakowie. Każdy słuchał tego co mowiła. A teraz nic. A przeciez idą wybory i jak sie ma zareklamowac jak nie przy takiej imprezie? Władze miasta powinny sie za to podać do dymisji ze nie umowliwily pani posłance M tego wystapienia reklamowego az musiala sobie wyrywac mikrofon. Kto ma mikrofon ten ma wladze? Ponad 10000 diety piechotą nie chodzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) weiss :
Gdyby tak każdy dowolnie sobie przygotował przemówienie to byłby niezłu cyrk

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Loom :
czy ta paniusia wszędzie musi coś powiedzieć ? Gdzie by nie była - musi. Jak ci z portalu organizowali debatę kandydatów do UE to też marudzić zaczela niemiłosiernie, dobrze ze jej prowadzący przerwał i zabrał mikrofon. I żeby jeszcze coś miała do powiedzenia ! Takie nawyki z Izby Skarbowej, w której pracowała. Oni zawsze muszą mieć ostatnie słowo, choćby nie wiem jakie głupstwo wypowiadali. żenujące

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Aga :
Zwyczajnie zazdrościcie Panie Posłance Barbarze Marianowskiej ponieważ jest prawdziwą ekspertką parlamentaryzmu i chce by Polska wreszcie urosła w siłę a wszystkim Polakom żyło się bardziej dostatnio. Dodam, że zna ją Pan Lech Kaczyński bardzo dobrze, ale i bez tego warto by mogła mówić na uroczystościach a nie tylko ktoś z miasta. Przecież dała swoje medale nawet! I nie jest prawdą, że na plakatach wyborczych będzie miała hasło "...bo zostałam źle potraktowana", bo hasło będzie inne i ja proponuję: "Kobiety razem!". Wstydźcie się!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) eryk :
śmieszne... jeżeli było wcześniej ustalone że nikt prócz władz miasta ma się nie wypowiadać to co szanowna posłąnka robi sceny. Zasadniczo kampania za niedługo trzeba sobie robić kampanie.pozatym co do tego ze zna pana Kaczyńskiego , niby kaczyński to jakiś wielki autorytet Śmieszne.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) AEMIK :- - - 
Pani Poseł zawsze miała bardzo dobre i patriotyczne przemówienia pod Grobem Nieznanego Żolnierza. Zakaz wystąpienia Pani Poseł to wynik wygrania PIS w Tarnowie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Trzymający władzę (Bień + PO + SLD) boja się tego co mówi. Podoba mi się postawa Pani Poseł. Przynajmniej Ona wie jak postępować z szemranym warzystwem. Chwała jej dziadkom i rodzicom, że tak Ją wychowali. Weiss, Loom, Eryk uczcie sie od lepszych od Was. Pani Poseł, proszę tak trzymać i nie dać się karzełkom - ma Pani wielu zwolenników w Tarnowie, oni Panią poprą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Zaściankowiec :
Kampanię pani poseł już zaczęła - zygać się chce ... ble

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Aga :
AEMIK, żartowałam. Te przemówienia zawsze były słabiuteńkie. Zawsze same frazesy, wystaczy posłuchać któregokolwiek. Być może fakt, że w młodości Pani Marianowska była wiceprezwodniczącą komórki jakiejś odnogi PZPR w Krakowskich Zakładach Radiowo-Telewizyjnych (tak ją wychowali dziadkowie i rodzice?) ma tu jakiś wpływ, a być może zwyczajnie nie ma daru do przemawiania z sensem. Bo by Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatnio to już PZPR mówiła. I na gadaniu się skończyło. A co do Pana Kaczyśkiego, to zwyczajnie na Nim jechała. Dostała marniutką liczbę głosów i próbuje zrobić cokolwiek by w roku przyszłym znów ją PiS stąd wypuścił do wyborów. Co do układu PO SLD + Pan Bień w mieście , tu akurat masz rację. I oni po prostu zwalczają konkurencję.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) AEMIK :
AGA. Dobry agent zawsze jest na stanowisku - tak jak Ty. Skąd masz takie informacje? Potrafisz to udowodnić? Jak nie to znaczy że bezkarnie oszukujesz. Pozdrawiam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) eryk :
zabawne to przecież pani poseł wystepowała w reklamówkach bienia przed wyborani. co zdradził ją?? nie przewidziała tego co się stanie. biedactwo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Krakus :
P.O.-wiak i Aga. Coś tu naciągacie. Konia z rzędem temu które z Was powie gdzie w Krakowie są Zakłady Radiowo Telewizyjne. W Krakowie nie było i nie ma takich Zakładów. Może macie na myśli Zakłady Kasprzaka w Warszawie? Sprawdźcie dokładnie bo wiedza to podstawa. Całusku od smoka.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Mścisław R. :
P.O.-wiak i Aga naturalnie prowadzą nagonke na jedyną normalną parie polityczną w calym tym cyrku na Wiejskiej, ale majac niesprawdzone informacje, niedokladnie i nieumiejac udowodnic ich prawdziwosci zapominaja o jednym drobnym szczegole - KOMPROMITUJA TYLKO I WYLACZNIE SIEBIE!!!! Pani Poseł Barbara Marianowska jako jedyny tarnowski parlamentarzysta godnie reprezentuje region i cieszy sie duzym zaufaniem i poparciem spoleczenstwa,a to niektorych karierowiczow i komunistow bardzo boli, co widac. Dla wszystkich ktorzy prowadza nagonke na PiS mam jedna tylko rade - zerknijcie od czasu do czasu na wynik wyborow w naszym regionie, bo to wlasnie wyborcy zawsze wystawiali prawdziwy rachunek i to wyborcy i tym razem go wystawia, a nie jacys krzykacze i oszczercy!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) XXX :
Sasak do gnoju nie na prezydenta!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) hahaha :
Takich oborowych jak Sasak to nawet na wiejskiej nie ma!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Mścisław R. :
Przemówienia Barbary Marianowskiej, przygotowane na tarnowską uroczystość 84 rocznicy Bitwy Warszawskiej, nie wygłoszone z powodu sprzeciwu organizatorów. Szanowni Państwo - Mieszkańcy miasta Tarnowa, Cud nad Wisłą, Bitwa Warszawska, Siedemnasta największa bitwa w dziejach świata - tak historycy określają to, co wydarzyło się 84 lata temu na przedpolach Warszawy. Na czym polegał fenomen tej bitwy? W lipcu 1920 roku, w obronie młodego państwa Polskiego stanął cały Naród, który doskonale znał zagrożenia, jakie niosły ze sobą wojska sowieckie, powszechną była świadomość walki w słusznej sprawie, w obronie najwyższych wartości: zachowania godności Narodu, jego wiary, kultury i tradycji, głęboki patriotyzm oraz bezprzykładne męstwo i gotowość do najwyższej ofiary w imię dobra Ojczyzny a także zaufanie do swoich przywódców i wiara w to, że ogromny wysiłek i przelana krew nie będą zmarnowane. Zwycięska bitwa Warszawska zjednoczyła Polaków i odbudowała ich dumę Narodową. Europa została uratowana przed rewolucją bolszewicką, którą na swoich bagnetach niosły wojska Tuchaczewskiego. Drodzy Państwo, Dzisiaj, kiedy jesteśmy wolni, wierzę w to, że kontynuujemy sztafetę pokoleń i jesteśmy wierni wartościom i ideałom do zachowania godności Narodu, jego wiary, kultury i tradycji. Szanowni zebrani. Pozwólcie na chwilę osobistej refleksji. Jestem wnuczką wojskowych, jak wielu z mojego pokolenia. Dziadkowie moi walczyli o Polskę. Jeden był Legionistą Piłsudskiego i w 1920 roku zmagał się na froncie południowym z armią konną Budionnego. Drugi był żołnierzem błękitnej armii generała Hallera i w 1920 roku walczył z Tuchaczewskim i bronił Warszawy. Tak niewiele po nich pozostało. Kilka zdjęć, szabla, krzyż walecznych 1920 roku, medal "Polska swemu obrońcy". Pozostała też pamięć o nich przechowywana w rodzinie i przekazywana kolejnym pokoleniom. Panie Prezydencie, Mieszkańcy miasta Tarnowa. Wyrażam swoje serdeczne podziękowanie za dzisiejszą uroczystość. Jest ona wyrazem wierności tradycji i pamięci o tych, co byli gotowi oddać życie za Ojczyznę. To właśnie tu i teraz bije serce Polski. Niech pamięć o minionych czasach i ludziach, którzy je tworzyli będzie zawsze źródłem naszej mądrości i siły na dzień dzisiejszy, bo jak mówił Marszałek Józef Piłsudski: "Ojczyzna to domy i groby" a "Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem". Tarnów, 15 sierpnia 2004 roku

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Mscisław R. :
Niech pamięć o minionych czasach i ludziach, którzy je tworzyli będzie zawsze źródłem naszej mądrości i siły na dzień dzisiejszy, bo jak mówił Marszałek Józef Piłsudski: "Ojczyzna to domy i groby" a "Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Mścisław R. :
Skandal zeby nie pozwolic prawdziwej Patriotce wyglosc kilku slow przemowienia skierowanego prosto z glebi serca. Za to takie capy jak Jalen czy Sasak pieprza glupoty sami nie wiedzac co czytaja. Skandal!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Aga :
AEMIK - zapytaj po prostu Panią Poseł o to? Była młoda, może chciała dobrze... ( Urodzona 29 maja 1947 r. w Diddington.Mężatka, ma dwoje dzieci. Były zastępca przewodniczącego Koła Związku Młodzieży Socjalistycznej w Zakładzie Usług Radiowych i Telewizyjnych w Krakowie [1967-1968]). A co do przemówienia - frazesy (Wyrażam swoje serdeczne podziękowanie za dzisiejszą uroczystość) i chciejstwo (Zwycięska bitwa Warszawska zjednoczyła Polaków - pokazały to "zjednoczenie" następne lata II RP.... )

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) trokel :
Powiem tyle...p.poseł myślała że bawi się w Sejm i chciała coś powiedzieć...cóż...od razu widać że to PiS...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) che :
mscisław r.: zabawne pani poseł marianowska jest przcieko socjalistom haha to niby jakim sposobem osoba która reprezentuje partie pseudoprawicową mówi takie rzeczy: Sonda "Dziennika": Przywrócić Fundusz? Barbara Marianowska poseł PIS-u: -Likwidacja Funduszu Alimentacyjnego i związane z tym zmiany w zakresie wypłacania świadczeń rodzinnych to zwykła grabież i okradanie matek samotnie wychowujących dzieci. Autorka tych zmian – pani Banach – wykazała się kompletną ignorancją i niewiedzą przy wprowadzaniu tych przepisów. Dzięki temu mamy ustawę, w której bardzo mglisto wskazano źródło finansowania zasiłków czy dodatków. Teraz okazuje się jakie negatywne skutki wywołało wprowadzenie tych przepisów. Szkoda ,że cierpią na tym najbiedniejsi. Nic więc dziwnego, że pojawiły się inicjatywy przywracające w zmienionej formie Fundusz Alimentacyjny i zadania jakie wykonywał (...) (AMIZ) Dziennik Polski, Dodatek Tarnowski, 30 lipca 2004 r grabież?? mam nadzieje że grabież podatników z pieniedzy. Czy człowiek reprezentujący partie prawicową mozę takie rzeczy pisać?? na pewno niee. To zachowanie przypomina mi jakiegoś lewaka. A mozę PiS to lewica??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Jakub Kwaśny :
Czytając te wypowiedzi, zastanawiałem się czy "Mścisław" naprawde tak uważa jak pisze , czy tylko żartuję, po czym doszedłem do wniosku, wielce zdumiony, że ktoś faktycznie tak może myśleć. No cóż ... pomyślałem, dla wszystkich znajdzie się miejsce na świecie nawet dla Kaczorów i innych dziwolongów. Jednak sam osobiście również uważam, że Pani Poseł (nie) z Tarnowa postąpiła bardzo wyrachowanie. Dobrze wiedziała, że nikt z polityków przemawiał nie bedzie bo to święto żołnierzy a nie polityków. Więc postanowiła, że napisze sobie takie neutralne przemówienie, właczy swóich przodków i wszystko bedzie ładnie, bo i tak jaj z tym nie wpuszczą, narobi zamieszania i wyjdzie na "jedyną sprawiedliwą" której zamykają ustą spiskowcy pokroju Bienia. Świetny pomysł na rozpoczęcie kampanii i na "zabłyśniecie" w końcu czymś ta "nasza" posłanka musiała zabłysnąć. 3 lata już jest tą osłanką i jeszcze nic nie zrobiła a tu masz okazja się nadarzyła i ją trzeba było wykorzystać. Najgorsze jest to, że na taki cwaniacki numer wielu naiwnych się da nabrać! Szkoda, że Pani Poseł w swoim przemówieniu nie wspomniała z jakich to "tradycji" wiceszefowała organizacji socjalistycznej??? Rodzice dziadkowie? Bardzo szlachetne z jej strony ze oddaje własne pamiątki rodzinne zołnierzom, choć pytanie na co komu te medale. Za cene paru głosów nie oddał bym pamiątek rodzinnych. Doprawdy Zabawna jest Pani poseł zwana kiedyś "wasalem posła Grada". Ale fakt niezaprzeczalny - wyłamała się bo przekalkulowała sobie zyski i straty. I stwierdziła , że nie ważne jak( czy dobrze czy zle) ale ważne ze wreszcie w Tarnowie sie o niej bedzie mówiło. Zawsze to te pare osób wreszcie sie dowie ze jest ktoś taki jak Barbara Marianowska i z to własnie osłanka ziemi tarnowskiej. Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Jakub Kwaśny :
Od razu przepraszam za brak P w niektórych miejscach - efekt niezamierzony :P Co do sposobu ataku na mównice pod grobem nieznanego zołnierza myśle , że po takiej akcji Pani Marianowska spokojnie może zająć miejsce nr 1 posła Curyło. Także Pani Barbaro Pani sie nie martwi jak Kaczory Panią nie zechca zechce Pania sam Andrzej Wielki Lepper buehe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) Winetou :
Poprostu ludzie nie umieja sie zachowac.A poslowie mysla , ze wszedzie sie mozna zachowac jak na Wiejskiej.Wejsc zbluzgac i wykrzykiwac.Troche powagi , to jest Swietop ludzi ktorzy zgineli za nas a tuy takie paranoje sie robi.Organizatorem było miasto wiec oniustalaja kto i kiedy ma przemawiac.Brawo Bien ustalaszi tak ma byc prowadzony program obchodow.Powiedziałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) kawaler NIKT :
robi sie afere polityczna z czyjegos balaganiarstwa... czy ktos jej zabronil mowic? Na mowy VIPow byl czas pod pomnikiem Witosa... kazdy zaproszony VIP dostal z pewnoscia zaproszenie od organizatorow, to ze ktos uwaza sie ze lepszego od innych - coz.... jego bol... Tu z pewnoscia nie chodzilo o to konkretne przemowienie, ale o zasadae - nikt pod grobem - to nikt... juz widze prawdziwy skandal, gdyby pozwolic jej mowic... co z innymi parlamentarzystami zaproszonymi na uroczystosc? Wiedzieli, ze tam nie ma w programie ich przemownien., a tu prosze... Kubel wody - dla wszytskich krzykaczy...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) Śpioch :
Z teg oprzemówienia wynika jedno: I tak nie miała nic do powiedzenia, poza tym, że jej przodkowie walczyli z bolszewikami. Co to miało być? Autoreklama przed wyborami? Dlaczego nie dodała, że sama pracowała dla komunistów w Związku Młodzieży Socjalistycznej? Czy przodkowie, na których się powołuje, byliby z niej dumni? Bardzo dobrze, że Bień nie pozwolił jej na prowadzenie niestosownej kampanii.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) emil :
Kwaśny świetna analiza przypadku. Od razu widać, że czerwoni mają w tym praktykę. Ale najlepsze jest przykładanie własnych intencji do innych ludzi, co w komuniźmie jest naturalnie oczywiste, bo tam wszyscy są tacy sami, tak samo jedzą i tak samo myślą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) Zaściankowiec :
Precz z PiS i tyle .... wielcy Prawi i Sprawiedliwi ... a Dorn [pierwszy soclaista w PiSuarze] pojechał państwową limuzyną na wakacje do Chorwacji ... A Pani Poseł ma tyle związkuw z tarnowiem co ja z Kazachstanem ... Ale widze ze katywność PiSuarowego towarzystwa na tym forum wzamga się ... ble .... A Pani poseł robi sobie tylko kampanie ... Następnym razem ja pujde i upomne się o głos .... dlaczego nie ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) a :
Jasne Twoje UPR jest the best

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) bywalec :
Pan Dorn pojechał legalnie - z tego co wiem, wiec nie ma co podawać takiego przykładu. Są inne.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) che :
w obecnych czasach złodziejstwo też jest legalne wiec nie ma co usprawiedliwiać Dorna:]

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) Mścisław R. :
Dwie kwestje Towarzyszu Kwasny. Pierwsza to radzilbym nie popelniec gaf i nie pisac cytuje " ... pomyślałem" - przeciez wszyscy wiedza ze Wy nie myslicie. Dosc komuchy juz naklamaly, dlatego nie wciskajcie ludziom ciemnoty. Druga sprawa to to ze choc Pani Poseł nie jest z Tarnowa to robi dlan sto razy wiecej nic cala ta wasza banda przepitych komuchow razem wzieta. Nie liczy sie zatem czy jest stad czy nie ale co robi i czy robi cos dla Tarnowa!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-08-2004) Mścisław R. :
Szanowny Zasciankowcu jak zwykle nie masz racji. Po pierwsze , cytat za PAP : "Ludwik Dorn (PiS), Roman Giertych (LPR), Witold Gintowt- Dziewałtowski (SLD), Jarosław Kaczyński (PiS) oraz Jan Rokita (PO) zostali uznani za najlepszych posłów w Rankingu posłów 2004". To chyba o czyms swiadczy. Po drugie jesli chodzi o zwiazek z Tarnowem to w tej sprawie pisalem troszke wczesniej do Towarzysza Kwasnego :) Po trzecie bardzo sie ciesze ze zauwazyl Pan pozytywne zmiany na tarnow.okay.pl, to znaczy fakt ze aktywnosc czlonkow i sympatykow PiS i FM PiS wzrasta, bardzo nas to cieszy. Po czwarte z ta kampania to powiem tylko jedno latwo jest generalizoawc. Po piate jest demokracja wiec isc mozesz zawsze, ale pamietaj o jednym mowic mozna tylko wtedy jesli sie ma cokolwiek do powiedzenia, a ty jak widac nie masz za wiele. Pozdrawiam :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-08-2004) OPINIA :
PROSZĘ POWIEDZIEĆ OBROŃCO MARIANOWSKIEJ CO ZROBIŁA TA PANI DLA MIASTA!!! EMOCJONALNIE COŚ U TEJ PANI JEST NIE TAK. ILE RAZY ODCHODZILI JEJ ZASTEPCY...CO BYLI SLABI, CZY NIE ZNOSILI KRYZYSÓW MARYSI.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-08-2004) Jakub Kwaśny :
Jak narazie to Mścisławie ty bredzisz od rzeczy i bez konkretnych argumentów na ślepo bronisz osłanki Marianowskiej. Nie brak Ci do tego buty i chamsta, ale nie spodziewałem sie przesadnej kultury od Kaczorów i ich pisowych krzykaczy. Po tym "spieprzaj dziadu!" to po was można sie wszystkiego spodziewać, ale kultury to napewno nie. My stwierdziliśmy fakt, że posłanka postąpiła cwaniacko i wyrachowanie, wykorzystując tą uroczystośc do swojej kampanii.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-08-2004) bywalec :
Pani Marianowska Panią Marianowską ale pomiot pzpr-owski ma tupet. Przyganiał osmolony kocioł gankowi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-08-2004) rzeznik_z_tarnowa :
na razie zachowam milczenie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-08-2004) Zaściankowiec :
Nie ściemniajcie PiSuarki ,,, poprostu cfaniaki zaczynaą kampanię wybroczą kosztem rocznicy wydarzeń ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-08-2004) C.Wietrzno :
A wykorzystywanie samotnych matek i tworzenie spolecznego funduszu nie jest wykorzystywaniem ciezko pracujacych kobiet probujacych latac koniec z koncem? a dzien dziecka z kwasnym towarzystwem nie bylo wykorzystywaniem dzieci do kampanii wyborczej? Wszyscy politycy sa tacy sami - mysla tylko o sobie. Jestescie jedna wielka banda i oblewacie sie zolcia w ktorej sie kapiecie. Zygac sie chce.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-08-2004) bywalec :
Dokładnie rzecz biorąc to na razie to "samotne matki" chca wykorzystac innych. Wszyscy są tacy sami... - jest w tym wiele prawdy, ale uogólnianie świadczy o braku rozeznania choćby w stanowiskach jakie tu prezentują przedstawiciele SLD, PiS, PO, PSLPR czy UPR.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-08-2004) M.Wietrzyk :
W jaki sposób samotne matki są wykorzystywane C.Wietrzno?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-08-2004) Damian Mazgaj (FM PiS) :
Przyjeżdżam sobie z wakacji i co widzę ? Aktorzy znakomitego teatrzyku politycznego zrobionego w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja oburzają się, iż ktoś chciał wygłosić patriotyczne przemówienie i oddać hołd swoim przodkom walczącym w obronie Ojczyzny...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-08-2004) M.Wietrzyk :
Ale musiał koniecznie tam gadać?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-08-2004) che :
naprawdę biedna ta marianowska nie pozwolono.... ale z jednej strony marianowska odegrała niezłą role nawet na Oskara, pokrzywdzona przez świat , dramat z drugiej wyrachowanie godne mistrza!! D.Mazgaj trzeba było to widzieć!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-08-2004) Tomek :
Oj, panie Mazgaj. Rozumek jeszcześ Pan zostawił na wczasach?. Naprawdę tylko bewzględne posłuszeństwo wobec Wielkiej Marii , nawet jeśl zapedza się kilometry za daleko i organizuje hucpę - daje prawo być członkiem tarnowskiech struktur PiS ? Ja rozumiem, że Pani poseł cierpi na jakieś kompleksy (skadinąd słusznie) , ale żeby je leczyć kosztem kombatantów to naprawdę przesada. Jak lubię PiS tak uważam, że się Marianowska ośmiesza. Nie po raz pierwszy zresztą. Czy w góle jest ktoś z jej otoczenia kto jest w stanie jej to powiedzieć w oczy ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-08-2004) zudack :zudack@op.pl 
Odpowiedzi ; P.O.-wiak – brak Ci bracie elementarnej umiejetności czytania i rozumienia przeczytanego tekstu – skoro była tam garstka ludzi starych – to raczej niewielka reklame by sobie BM zrobiła. Weiss – parlamentarzysta to człowiek który POWINIEN zabierać głos – inaczej całą ideą demokracji możemy się zwyczajnie podetrzeć – szkoda że tego nie rozumiesz ! Loom – Była tam jedyną osobą z wykształceniem ekonomicznym a gadano o ekonomi wiec nie pluj bo sam sobie w twarz nachlapiesz . Eryk – śmieszne jest Twoje rozumowanie – to niby komisja kultury jest teraz nową cenzura która ustala kto i co ma mówić – śmieszne ale i straszne Zasciankowiec – raczej zaustepowiec – tam będziesz mógł swobodnie i bez skrępowania oddawać się swemu hobby Aga – masz ciekawe informacje – szkoda że z grubsza mało mają one wspólnego z prawdą

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-09-2004) grucha :
hehehhee smiac mi sie chce ; )))) I oto chodzi w Tarnowie potrzebna jest rozrywka hahahaha

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947