Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Utrudnienia związane z budową przejścia podziemnego pod ulicą Mickiewicza    -   30/6/2010
Ważna informacja dla kierowców
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, że od dnia 10 lipca rozpoczną się roboty związane z budową przejścia podziemnego i zamknięty zostanie przejazd ulicą Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą Brodzińskiego do skrzyżowania z ulicą Nową oraz nastąpią ograniczenia na ul. Goldhammera. Poniżej prezentujemy opis objazdów, zmian i utrudnień.

Ogloszenie
>

Objazd od strony zachodniej w kierunku Al. Matki Bożej Fatimskiej poprowadzony będzie ulicami: Brodzińskiego, Sitki i Al. Matki Bożej Fatimskiej.
Objazd od strony wschodniej w kierunku Al. Solidarności wyznaczony będzie ulicami: Al. Matki Bożej Fatimskiej, Sitki i odcinkiem ulicy Piłsudskiego, na którym planowane jest w tym czasie odwrócenie kierunku.
Wprowadzone będą zmiany w pracy sygnalizacji świetlnej w skrzyżowaniu ul. Sitki, Piłsudskiego i Słowackiego i nastąpią zmiany kierunków na pasach ruchu. Nie będzie też możliwości skrętu w lewo z ul. Słowackiego w Piłsudskiego. Na ulicach Brodzińskiego i Piłsudskiego, którymi przebiegał będzie objazd wprowadzony będzie zakaz zatrzymywania. Ze względu na konieczność zachowania płynności ruchu pojazdy parkujące tam mogą zostać odholowanie na koszt ich właścicieli.

”Planowane zmiany spowodują bardzo duże utrudnienia w przejeździe, dlatego apelujemy o zwiększenie uwagi i stosowanie się do wskazań znaków drogowych. Przepraszamy za utrudnienia w ruchu związane z tą modernizacją.” - czytamy w komunikacie tarnowskiego magistratu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947