To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Niekonwencjonalna kampania reklamowa otwieranego za kilka tygodni centrum handlowego    -   01/7/2010
Zostań gwiazdą Gemini Park !
Kampanie promocyjne inspirują, wzbudzają kontrowersje, śmieszą. Niemal każda reakcja audytorium na przedsięwzięcie reklamowe jest korzystna jeśli zostanie pobudzone zainteresowanie odbiorców. W zasadzie wszyscy wiedzą, że najlepszą receptą na wymarzony sukces jest kreatywne podejście. Taką właśnie kreatywność wydobędzie z Tarnowian Centrum Gemini Park, które zaprasza wszystkich zainteresowanych na casting. Mieszkańcy Tarnowa i okolic już niebawem będą świadkami niekonwencjonalnej promocji wykorzystującej ich potencjał. W rolach głównych przygotowywanej kampanii wystąpią sami mieszkańcy Tarnowa i okolic.

Ogloszenie

Nowatorska akcja poprzedzi otwarcie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. Zgodnie z ideą, jaka przyświeca jej pomysłodawcom, kilkanaście wybranych podczas castingu osób, zostanie twarzami kampanii.

- Szansę na zostanie gwiazdą Gemini Park Tarnów ma każdy. W ramach pierwszego etapu eliminacji chętni powinni przesłać do dnia 8 lipca 2010 roku zdjęcie portretowe, legitymacyjne i sylwetkowe na adres casting@geminipark.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy kilkadziesiąt osób, które otrzymają zaproszenia do kolejnego etapu. Podczas castingu, w dniu 12 lipca, wyłonieni zostali finaliści, którzy pięć dni później wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w Warszawie – wyjaśnia Kinga Witek Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

- Przed przyszłymi modelami i modelkami stoi nie tylko szansa na pierwszy występ i zrobienie kroku ku popularności. Przewidziano także cenne nagrody, m.in. wykonanie w pełni profesjonalnego portfolio. Niezwykłe wydarzenie, jakim będzie otwarcie Centrum Handlowego Gemini Park, wymaga równie ciekawej i inspirującej kampanii promocyjnej, dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić do współtworzenia tego dzieła mieszkańców Tarnowa i okolic - dodaje Kinga Witek. Będzie to pierwsza z wielu atrakcji jaką dla swoich klientów przygotowało CH Gemini Park.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów usytuowane zostało w północnej części Tarnowa. Jest jednym z podmiotów funkcjonujących w ramach Gemini Holdings. W Centrum znajdą się wielkopowierzchniowe markety takie jak Tesco, Castorama oraz Media Markt. Zostanie tam zlokalizowanych również ponad 100 innych sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych (w tym m.in. KFC). Niepowtarzalny charakter Gemini Park Tarnów i szeroka oferta sprawią, że dla mieszkańców Tarnowa i okolic będzie to wyjątkowe miejsce zakupów, rozrywki i spędzania wolnego czasu - zapewniają właściciele obiektu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, February 5, 2023 14:53:49
IP     : 3.214.216.26
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html