To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Radni PiS chcą debaty o służbie zdrowia    -   02/7/2010
Po sesji RMT (2)
Podczas ostatnie sesji Rady Miasta Tarnowa, poruszony został temat przyszłości tarnowskiej służby zdrowia. Ponieważ jest to kwestia niezmiernie istotna, zaś wystąpieniu prezydenta przysłuchiwała się jedynie garstka radnych, a sama sesja nie była transmitowana, radni PiS domagają się, aby zagadnienie to mogło być szerzej znane tarnowianom. Wobec powyższego domagać się będą przeprowadzenia debaty na ten temat.

Posłuchaj wypowiedzi radnego PiS Jacka Łabno na ten temat :

Ogloszenie
>

-Jeden z wielu bardzo ważnych tematów, temat jaka ma być przyszłość tarnowskiej służby zdrowia, czy ma ona być prywatna czy publiczna, jak mają funkcjonować ZOZ-y, został totalnie ukryty; sesja skończyła się około godz. 20-tej, nie była transmitowana, zaś przysłuchiwała się jej jedynie garstka najbardziej wytrwałych radnych, więc nikt z tarnowian się o tym nie dowiedział. Tymczasem jakoś te wszystkie informacje przygotowane przez prezydenta sugestywnie zmierzały ku temu, że służba zdrowia zostanie w przyszłości skomercjalizowana. Mieszkańcy niekoniecznie chcą, by to wszystko zmierzało w kierunku komercjalizacji, która jest pierwszym krokiem do prywatyzacji i my uważamy że takie rozwiązanie sytuacji w niedofinansowanej służbie zdrowia nie poprawi. Będziemy zatem prosić, aby doszło na ten temat do publicznej, transmitowanej przez telewizję kablową debaty - stwierdza radny klubu Prawo i Sprawiedliwość Jacek Łabno.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, June 15, 2024 18:09:19
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html