To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Charytatywne, lipcowe Zderzenia    -   06/7/2010
Święto Tarnowa coraz bliżej
W najbliższą sobotę i niedzielę na tarnowskim Rynku odbędzie się szereg imprez wpisujących się w program tegorocznych Zdaerzeń. Święto miasta i jego mieszkańców będzie również okazją do pomocy poszkodowanym w niedawnej powodzi tarnowianom.

Ogloszenie

Punktami kulminacyjnymi weekendowych Zdaerzeń będą koncerty plenerowe na tarnowskim Rynku. Tarnowianie i wszyscy goście naszego miasta przy tej okazji będą mogli wesprzeć tych, którzy ponieśli szkody podczas tegorocznej powodzi. Choć udało się obronić Tarnów przed wielką wodą, poszkodowane wskutek ulewnych deszczów osoby i rodziny potrzebują naszej pomocy, by uporać się z powodziowymi zniszczeniami.
Urząd Miasta Tarnowa wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem przeprowadzi akcję zbiórki pieniędzy na ten cel. Dziesięcioro wolontariuszy ubranych w koszulki z napisem „Tarnów dla powodzian” do opieczętowanych puszek PCK będzie zbierać datki na tarnowskim Rynku. Zbiórka zostanie przeprowadzona w sobotę i niedzielę w godzinach od 18.30 do 22.00.

Przypomnijmy, że względu na czerwcowe zagrożenie powodziowe, tarnowskie Zdaerzenia odbędą się w późniejszym niż planowano terminie i w zredukowanej formie. Ponadto z budżetu imprezy 45 tysięcy złotych przekazano na rzecz powodzian.
Więcej o programie imprezy – już wkrótce.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:40:46
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html