To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ważny komunikat (nie tylko) dla kierowców    -   07/7/2010
Utrudnienia na Mickiewicza
Przypominamy: Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, że od dnia 10 lipca rozpoczną się roboty związane z budową przejścia podziemnego i nastąpi zamknięcie przejazdu ulicą Mickiewicza. Poniżej prezentujemy szczegóły utrudnień, jak również sposób kursowania autobusów miejskich.

Ogloszenie
>

Ulica Mickiewicza na odcinku od ul. Nowej do ul. Brodzińskiego zostanie zamknięta dla ruchu. Bez możliwości przejazdu pozostanie także ulica Goldhammera a jej odcinki bezpośrednio przylegające do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza zostaną wyłączone z ruchu.
Objazd od strony zachodniej w kierunku Al. Matki Bożej Fatimskiej poprowadzony będzie ulicami; Brodzińskiego, Sitki i Al. Matki Bożej Fatimskiej.
Objazd od strony wschodniej w kierunku Al. Solidarności wyznaczony będzie ulicami: Al. Matki Bożej Fatimskiej, Sitki i odcinkiem ulicy Piłsudskiego, na którym odwrócony będzie kierunek ruchu.

Wprowadzone zostaną zmiany w pracy sygnalizacji świetlnej w skrzyżowaniu ul. Sitki, Piłsudskiego i Słowackiego i zmiany kierunków na pasach ruchu. Nie będzie również możliwości skrętu w lewo z ul. Słowackiego w Piłsudskiego (dla jadących od strony ulicy Nowy Świat). Na ulicach Brodzińskiego i Piłsudskiego, którymi przebiegał będzie objazd wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania. Ze względu na konieczność zachowania płynności ruchu pojazdy parkujące tam mogą zostać odholowanie na koszt ich właścicieli. Kierowcy urządzający tam postój informowani są o tej zmianie poprzez ulotki.
Zmiany w organizacji ruchu spowodują bardzo duże utrudnienia w przejeździe, dlatego apelujemy o zwiększenie uwagi i stosowanie się do wskazań znaków drogowych.

Informacja o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:
Autobusy wszystkich linii komunikacji miejskiej kursujące ulicą Mickiewicza, od dnia 10 lipca 2010 r. będą miały wytyczone trasy objazdowe. Objazdy, w różnym zakresie, dotyczą następujących linii komunikacji miejskiej: 0a, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 19, 22, 29, 31, 41, 42 oraz linii nocnej N.

Linie 0a, 3, 4, 5, 7, 31 i 42:
w kierunku do Al. Solidarności będą kursować ulicami Słoneczną, Sitki oraz Piłsudskiego. Przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ulicą Piłsudskiego zlokalizowany będzie przystanek dodatkowy.
w kierunku powrotnym trasa przejazdu od Al. Solidarności będzie przebiegać ulicami Brodzińskiego, Sitki i Słoneczną.

Na trasach linii w kierunku od ul. Słonecznej do Al. Solidarności pomijane są przystanki: Mickiewicza – poczta, Mickiewicza – Teatr. Przystankiem zastępczym jest dodatkowy przystanek ustawiony przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Na trasach tych linii w kierunku przeciwnym pomijany jest przystanek Al. Matki Bożej Fatimskiej – Curie. Najbliższy przystanek dla pasażerów: Słoneczna – Fatimskiej.

Linie 6, 13, 15, 22 i 29:
Przystanek początkowy linii 13 zostaje przeniesiony z ul. Goldhammera na Targowicę. W kierunku do Al. Solidarności od Al. Matki Bożej Fatimskiej autobusy w/w linii będą kursować ulicami Słoneczną, Sitki oraz Piłsudskiego. Przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ulicą Piłsudskiego zlokalizowany będzie przystanek dodatkowy.
w kierunku powrotnym trasa przejazdu od Al. Solidarności będzie przebiegać ulicami Brodzińskiego, Sitki i Al. Matki Bożej Fatimskiej.

Na trasach linii w kierunku od ul. Słonecznej do Al. Solidarności pomijane są przystanki: Mickiewicza – poczta, Mickiewicza – Teatr. Przystankiem zastępczym jest dodatkowy przystanek ustawiony przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Na trasach tych linii w kierunku przeciwnym pomijany jest przystanek Al. Matki Bożej Fatimskiej – Curie. Najbliższy przystanek dla pasażerów: Słoneczna – Fatimskiej.
W przypadku linii 13 pomijany będzie również przystanek Goldhammera - PWSZ. Jako zamienny dla tego przystanku traktowany jest dodatkowy przystanek ustawiony przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego.

Linia 9:
w kierunku od ul. Lwowskiej do Al. Solidarności autobusy obsługujące linie nr 9 będą kursować ulicami Starodąbrowską, Słoneczną, Sitki oraz Piłsudskiego. Przystanki Słoneczna – Kościół i Sitki - Poniatowskiego nie obowiązują na trasie objazdu. Dodatkowym przystankiem będzie przystanek zastępczy zlokalizowany przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ulicą Piłsudskiego.
w kierunku powrotnym trasa przejazdu linii pozostaje bez zmian.

Na trasie linii w kierunku od ul. Lwowskiej do Al. Solidarności pomijany jest przystanek Mickiewicza – poczta, przystankiem zastępczym jest dodatkowy przystanek ustawiony przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego.

Linia 10:
w kierunku od ul. Lwowskiej do Al. Solidarności autobusy będą kursować ulicami Starodąbrowską, Słoneczną, Sitki oraz Piłsudskiego. Przystanki Słoneczna – Kościół i Sitki - Poniatowskiego nie obowiązują na trasie objazdu. Dodatkowym przystankiem będzie przystanek zastępczy zlokalizowany przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ulicą Piłsudskiego.
w kierunku powrotnym trasa przejazdu od Al. Solidarności będzie przebiegać ulicami Brodzińskiego, Sitki, Słoneczną i Starodąbrowską. Przystanki: Słoneczna-Fatimskiej oraz Starodąbrowska – Szpital nie obowiązują na trasie objazdu.

Na trasie linii w kierunku od ul. Lwowskiej do Al. Solidarności pomijany jest przystanek Mickiewicza – Teatr, przystankiem zastępczym jest dodatkowy przystanek ustawiony przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. W kierunku przeciwnym nie są pomijane żadne przystanki na trasie.

Linie 11 i 19:
w kierunku od ul. Słonecznej do Al. Solidarności autobusy będą kursować ulicami Słoneczną, Sitki oraz Piłsudskiego. Na trasie objazdu autobusy tych linii będą się zatrzymywały dodatkowo na przystankach Słoneczna-Kościół oraz przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ulicą Piłsudskiego.
w kierunku powrotnym trasa przejazdu linii 19 od Al. Solidarności do ulicy Słonecznej będzie przebiegać ulicami Brodzińskiego i Sitki. Trasa powrotna linii 11 nie ulega zmianie.

Na trasach linii w kierunku od ul. Słonecznej do Al. Solidarności pomijane są przystanki: Starodąbrowska – szpital, Mickiewicza – poczta (dla linii 11) i Mickiewicza – Teatr (dla linii 19).
Najbliższym przystankiem zastępczym dla pasażerów korzystających z przystanku Starodąbrowska – szpital będzie przystanek Słoneczna – kościół. Przystankiem zastępczym dla pasażerów korzystających z przystanków przy ul. Mickiewicza jest dodatkowy przystanek ustawiony przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Na trasie linii 19 w kierunku od Al. Solidarności do ul. Słonecznej pomijany jest przystanek Al. Matki Bożej Fatimskiej – Curie. Najbliższy przystanek dla pasażerów: Słoneczna – Fatimskiej.

Linie 14 i 41:
w kierunku od ul. Starodąbrowskiej do Al. Solidarności autobusy będą kursować Słoneczną, Sitki oraz Piłsudskiego. Na trasie objazdu autobusy tych linii będą się zatrzymywały dodatkowo na przystankach Słoneczna-Kościół oraz przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ulicą Piłsudskiego.
w kierunku powrotnym trasa przejazdu linii 14 od Al. Solidarności do ul. Starodąbrowskiej będzie przebiegać ulicami Brodzińskiego, Sitki i Słoneczną. Trasa powrotna linii 41 nie ulega zmianie.

Na trasach linii w kierunku od ul. Starodąbrowskiej do Al. Solidarności pomijane są przystanki: Starodąbrowska – szpital, Mickiewicza – poczta (dla linii 14) i Mickiewicza – Teatr (dla linii 41). Najbliższym przystankiem zastępczym dla pasażerów korzystających z przystanku Starodąbrowska – szpital traktowany jest przystanek Słoneczna – kościół. Przystankiem zastępczym dla pasażerów korzystających z przystanków przy ul. Mickiewicza jest dodatkowy przystanek ustawiony przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Na trasie linii 14 w kierunku od Al. Solidarności do ul. Słonecznej pomijany jest przystanek Goldhammera - PWSZ. Najbliższe przystanki dla pasażerów to: Słoneczna – Fatimskiej lub Al. Solidarności - Seminarium.

Linia nocna N:
Przystankiem początkowy linii nocnej N w miejsce przystanku Mickiewicza – poczta będzie dodatkowy przystanek zastępczy zlokalizowany przy Al. Solidarności za skrzyżowaniem z ulicą Piłsudskiego. Dojeżdżając do tego przystanku trasa linii będzie przebiegać ulicami Słoneczną, Sitki oraz Piłsudskiego.

Według wstępnych informacji uzyskanych od wykonawcy robót, termin zakończenia prac związanych z budową przejścia podziemnego na ul. Mickiewicza przewidywany jest na miesiąc wrzesień 2010 r. Po zakończeniu prac i przywróceniu ruchu na ul. Mickiewicza, przestaną obowiązywać objazdy na wszystkich w/w liniach.

Foto: objazd Mickiewicza do Solidarności
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 30, 2023 01:15:08
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html