To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Powitanie lata w Tarnowie    -   08/7/2010
Festyn „Ich Lepsze Jutro”
Przypominamy: w sobotę, 10 lipca, w Parku Strzeleckim w Tarnowie odbędzie się wielki festyn na powitanie lata. Imprezę dla całych rodzin organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II, Fundacją REPI i Firmą KOR-POL, pod patronatem prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały i starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa. Początkowo festyn planowano na 20 czerwca, ale przeszkodziła w tym kapryśna pogoda.

Ogloszenie
>

Już od poniedziałku, 5 lipca, w Parku Strzeleckim w godz. od 14.00 do 18.00 będzie można wziąć udział w loterii fantowej, której finał zaplanowano na sobotę. Każdy los wygrywa, a w sobotnim finale będzie można wylosować sprzęt agd, rtv, walizki i torby podróżne. W sobotę na wszystkich, którzy odwiedzą Park Strzelecki czeka mnóstwo innych atrakcji, zabaw i konkursów. Za symboliczną kwotę będzie można kupić prace niepełnosprawnych podopiecznych, a nawet zobaczyć ich na scenie. Przygotowano kiełbaski z grilla, pyszne pierogi, słodycze, lody, dmuchane zjeżdżalne, konsultacje kosmetyczne oraz mnóstwo konkursów z nagrodami.
Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na uruchomienie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie oraz utworzenie Pracowni Ceramiki Artystycznej w tarnowskim Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ul. Hodowlanej 6. Początek sobotniego festynu o godz. 13.00. Impreza w Parku Strzeleckim potrwa do godz. 17.00.
Nasz portal jest patronem medialnym imprezy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 22:50:22
IP     : 44.222.218.145
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html