To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nagroda za długoletnią służbę...    -   09/7/2010
Wieści z Dębna
Złotym Medalem za Długoletnią Służbę uhonorowano Józefę Sachę, która większość z 41 lat pracy poświęciła Gminie Dębno strzegąc jej publicznych finansów. Honorowe odznaczenie wręczył wicewojewoda małopolski Stanisław Sorys.

Ogloszenie

Uroczystość, która odbyła się w sali konferencyjnej urzędu, była okazją do oficjalnego pożegnania urzędniczki. –Kiedy pytano mnie, czy znajdę czas, żeby przyjechać na tę uroczystość nie miałem wątpliwości. Możliwość spotkania z ludźmi tak oddanymi pracy publicznej to duża satysfakcja – mówił wicewojewoda małopolski. Współpracę z Józefą Sachą miło wspominał wójt Grzegorz Brach. –Dziękuję za serce i za rozum. Za serce, bo dzieląc pieniądze publiczne miała pani zawsze wzgląd na potrzeby ludzi, a za rozum, bo powstrzymywała mnie pani przed wydatkami przekraczającymi możliwości budżetu gminy - powiedział włodarz gminy.
Poza bukietem kwiatów dla Józefy Sachy były także prezenty, a wśród nich książka o ogrodnictwie, któremu wieloletnia skarbnik gminy zamierza się oddawać na emeryturze.
Bohaterka uroczystości swoim współpracownikom nie pozostawała dłużna. –Chciałabym podziękować wszystkim, z którymi miałam okazję pracować: zarówno obecnym władzom gminy jak i poprzednim, a także naczelnikom gminy – podkreślała zapraszając wszystkich na lampkę szampana.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 30, 2023 02:03:21
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html