To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Centermed – program wczesnego wykrywania astmy oskrzelowej    -   09/7/2010
Zbadaj swoje dziecko
CenterMed, znany z licznych akcji profilaktycznych prowadzi program wczesnego wykrywania astmy oskrzelowej u dzieci. Już teraz można bezpłatnie zbadać swoje dziecko i sprawdzić, czy nie znajduje się ono w grupie zagrożonej tą chorobą.

Ogloszenie

Astma oskrzelowa, to groźna, przewlekła choroba. Częstotliwość jej występowania ocenia się na 5-10%, a w ponad połowie przypadków na astmę chorują dzieci poniżej 10 roku życia. Główne czynniki ryzyka to : alergia, nadreaktywność oskrzeli,zanieczyszczenie powietrza, infekcje układu oddechowego oraz predyspozycje genetyczne.
Program dedykowany jest dzieciom w wieku 5-11 lat, mieszkającym w Tarnowie.

Aby przebadać dziecko, nie jest konieczne skierowanie, wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę w Wielospecjalistycznym Centrum Medycznym przy ul. Piotra Skargi 29 a, od poniedziałku do piątku od godz. 7.00-19.00
Badania obejmują alergiczne testy skórne (tzw. punktowe) oraz konsultację alergologiczną. Rodzice dostają także zalecenia co do dalszego postępowania z dziećmi.
Program jest finansowany przez Urząd Miasta Tarnowa. Realizowany będzie do 15 grudnia lub do wyczerpania miejsc. Warto przyjść i skorzystać z darmowej konsultacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, July 21, 2024 13:01:15
IP     : 3.236.112.70
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html