To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Plac zabaw jak marzenie    -   13/7/2010
Wieści z Borzęcina
Nikt nie ma wątpliwości, że to będzie plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Od kilku tygodni trwają prace związane z budową obiektu, który nie tylko poprawi wizerunek centrum Borzęcina, ale również jego funkcjonalność. Za kwotę blisko 400 tysięcy złotych firma WOD GAZ z Suchowoli, buduje wielofunkcyjny i bogato wyposażony plac zabaw, który zapewne umili czas i sprawi wiele radości rodzicom i najmłodszym. Termin zakończenia inwestycji to koniec sierpnia br. - informuje „Kurier Borzęcki”.

Ogloszenie

-Zakres prac jest szeroki i obejmuje wykonanie ciągów pieszych utwardzonych kostką brukową, nawierzchni piaskowych, nawierzchni żwirowych, elementów małej architektury, wyposażenia placów zabaw, ogrodzenia, terenów zieleni oraz oświetlenia w postaci 13 słupów parkowych - mówi wójt gminy Borzęcin, Janusz Kwaśniak. -W wyposażeniu placu zabaw założono budowę altany, instalację pociągu z lokomotywą i wagonikami, piaskownicy z pokrywami, zestawów sprawnościowych i zręcznościowych, w tym zestawu "Piramida", zestawów "Wisus" i "Ptasie Gniazdo", wież, mostków, zjeżdżalni, karuzel i huśtawek, huśtawek na sprężynach oraz tablicy do rysowania. Plac zabaw będzie podzielony na dwie części z wydzieloną strefą dla dzieci najmłodszych.

-Od jakiegoś czasu trwały dyskusje nad zagospodarowaniem terenu przy Zespole Szkół - mówi Przewodniczący Rady Gminy w Borzęcinie, Czesław Małek. -Rozważano różne warianty, ale ostatecznie postanowiono o budowie strefy rekreacyjnej. To trafny pomysł i dobre rozwiązanie.

-W Borzęcinie brakowało placu zabaw z prawdziwego zdarzenia. Dlatego ta inwestycja, która tworzy warunki do zabawy i nauki dla najmłodszych mieszkańców wsi jest nie tylko potrzebna, ale i oczekiwana. Myślę, że podjęliśmy trafną decyzję w sprawie zagospodarowania tego terenu - komentuje Sołtys Wsi, a zarazem Radna Rady Gminy Maria Pilarska.

Inwestycja, której koszt wyniesie blisko 400 tysięcy złotych będzie dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi IV Programu Leader.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, February 5, 2023 13:12:22
IP     : 3.214.216.26
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html