To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów zwycięzcą konkursu samorząd przyjazny biznesowi    -   13/7/2010
Wyróżnienie dla tarnowskiego magistratu
W czwartek, 8 lipca dyrektor Wydziału Strategii Urzędu Miasta Tarnowa, Grzegorz Gotfryd odebrał w imieniu Prezydenta Ryszarda Ścigały nagrodę „Samorząd Przyjazny Biznesowi 2009”. Tarnów znajduje się na 1 miejscu wśród miast na prawach powiatu i powiatów małopolski pod względem liczby dynamicznie rozwijających się firm na 10 000 mieszkańców. Współczynnik ten wynosi 7,1. Wyprzedzamy w ten sposób Kraków i Nowy Sącz – informuje tarnowski magistrat.

Ogloszenie

Jak mówią organizatorzy – celem konkursu Samorząd Przyjazny Biznesowi jest znalezienie samorządów, które rozumieją, jak ważna jest gospodarka dla lokalnych społeczności, dbają o firmy na swoim terenie i starają się przyciągnąć przedsiębiorców z innych rejonów. -Wyróżniamy je i pokazujemy jako wzór do naśladowania. Zadaniem Miasta nie jest tworzenie nowych miejsc pracy czy interweniowanie w lokalną gospodarkę. Inspirujemy mieszkańców do zakładania własnej działalności gospodarczej, prowadzimy rozmowy z potencjalnymi inwestorami – doradzamy, zachęcamy – pokazujemy potencjał naszego Tarnowa. Nie spoczywamy na laurach - Wydział Strategii przygotowuje wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Rozbudowa Strefy Aktywności Gospodarczej w Tarnowie – etap 1”, który polega na kompleksowym przygotowaniu terenów pod inwestycje poprzez podniesienie ich atrakcyjności – stwierdza Grzegorz Gotfryd, Dyrektor Wydziału Strategii UMT.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 30, 2023 02:04:31
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html