To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dziś audycja poświęcona Józefowi Cyrylowi Starklowi    -   13/7/2010
uwaga, Człowiek II (13) – zapowiedź
Józef Cyryl Starkel – urodzony w 1807 roku pierwszy w historii Tarnowa Naczelny Lekarz Miejski, sprawujący pieczę nad dzisiejszym „starym” szpitalem; uzdolniony epidemiolog, poliglota, twórca i prekursor nowoczesnego lecznictwa w naszym mieście, energiczny organizator i społecznik. Warto przypomnieć tę postać – w końcu to jego nazwisko miał nosić obecny Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza. Zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi trzynastej, fabularyzowanej audycji z cyklu „uwaga, Człowiek II” realizowanego przez Tarnowską Artystyczną Konfraternię, która zostanie wyemitowana dziś, we wtorek 13 lipca o godz. 22-giej na antenie RDN Małopolska. Natomiast w środę audycji wysłuchać będzie można poprzez stronę www.konfraternia.tarnow.pl, gdzie znajdzie się również materiał faktograficzny, zaś w czwartek zamieścimy ją, wraz z bardziej szczegółowym opisem, na naszym portalu inTARnet.pl. W piątek o bohaterach audycji przeczytać będzie można w tarnowskim „Dzienniku Polskim”.

Posłuchaj zapowiedzi audycji :

Ogloszenie

Projekt „uwaga, Człowiek II”, który podobnie jak w roku ubiegłym zakończy się wydaniem książki i multimedialnej płyty, realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, July 19, 2024 09:03:42
IP     : 3.238.116.201
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html