To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rekrutacja na I rok studiów w PWSZ w Tarnowie    -   14/7/2010
PWSZ: trwa rekrutacja
Trwa rekrutacja na I rok studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Tradycyjnie największą popularnością cieszą się kierunki takie jak: administracja publiczna, fizjoterapia, filologia angielska i ekonomia. Szanse dla tegorocznych maturzystów na dostanie się na swój wymarzony kierunek są jednak w tym roku większe ze względu na zwiększone limity przyjęć na studiach stacjonarnych (tzw. dziennych). Przykładowo na administracji publicznej i ekonomii Uczelnia planuje przyjąć po 160 osób na I rok.

Ogloszenie
>

Dużo kandydatów składa również podania na studia pomostowe z pielęgniarstwa. Są to studia dla osób mających minimum roczny staż pracy w zawodzie i dofinansowywane z Funduszy Europejskich.

Zgodnie z Regulaminem Postępowania Rekrutacyjnego na I rok studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie w roku akademickim 2010/2011 podania wraz z niezbędnymi załącznikami należy składać w Punkcie Rejestracji Kandydatów (p. A123) do dnia 17 lipca 2010 r. włącznie. Punkt Rejestracji Kandydatów czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 16.00. Uwaga – w ostatni dzień składania podań tj. w sobotę, Punkt czynny będzie w godz. 9.00 – 13.00.
Komplety dokumentów można również przesłać pocztą, listem poleconym, na adres Uczelni: PWSZ w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów, z dopisanym na kopercie kodem rekrutacyjnym nadawanym przez system. Z tej możliwości korzysta duża liczba kandydatów, szczególnie z rejonów w których w dalszym ciągu trwają komunikacyjne utrudnienia wywołane skutkami powodzi.

W celu ubiegania się o przyjęcie na I rok studiów w PWSZ w Tarnowie, należy dostarczyć do Punktu Rejestracji Kandydatów komplet dokumentów składający się z:
- podpisanego przez kandydata podania wydrukowanego z Systemu Elektronicznej Rekrutacji Kandydatów,
- kserokopii dowodu osobistego kandydata (awers i rewers dowodu),
- dowodu wniesienia na konto Uczelni opłaty za postępowanie rekrutacyjne.
Ponadto, kandydaci na kierunek wychowanie fizyczne składają zaświadczenie od lekarza dowolnej specjalności lub własne oświadczenie o aktualnym stanie zdrowia dopuszczające do udziału w teście sprawności fizycznej, natomiast kandydaci na studia pomostowe z pielęgniarstwa dołączają dyplom ukończenia liceum medycznego, studium medycznego lub innej równorzędnej średniej szkoły pielęgniarskiej – dający uprawnienia do podjęcia studiów wyższych oraz świadectwo pracy lub zaświadczenie wydane przez zakład pracy, dokumentujące co najmniej roczny staż pracy w zawodzie pielęgniarki. W przypadku wysyłki dokumentów pocztą, decyduje data stempla pocztowego.
Kandydatom na kierunek wychowanie fizyczne PWSZ przypomina, że egzamin sprawnościowy odbędzie się 20 lipca 2010 r.

Więcej informacji na temat zasad postępowania rekrutacyjnego uzyskać można na stronie internetowej Uczelni: www.pwsztar.edu.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 30, 2023 02:19:42
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html