To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rewelacyjny sierpień w kinie Millennium    -   19/7/2010
Filmowe lato
Upalne wakacje w pełni, ale w kinie „Millennium” nie obowiązuje żadna kanikuła. Do końca sierpnia pokazanych kilkanaście niezwykle atrakcyjnych, premierowych tytułów – propozycji dla dzieci, dla tych, którzy lubią się bać, dla pragnących się pośmiać, dla miłośników mocnego kina, dla sympatyków wysmakowanych projekcji studyjnych, dla zakochanych...

Ogloszenie
>

DLA DZIECI:
  Wakacje to czas w którym największą popularnością cieszą się filmy rozrywkowe i familijne. Po SHREKU FOREVER wszystkie dzieci oraz ich rodziców kino Millennium serdecznie zaprasza na UCZNIA CZARNOKSIĘŻNIKA (30.07 – 12.08.2010) – z Nicolasem Cageem i Monicą Bellucci: piękną opowieść o współczesnym mistrzu magii.
W sierpniu natomiast zadzwoni DZWONECZEK – skierowana dla najmłodszych widzów, śliczna disnejowska opowieść o małej dziewczynce, Dzwoneczku i dobrych wróżkach.

DLA LUBIĄCYH SIĘ BAĆ:
Na specjalne życzenie kinomanów wraca do Tarnowa SAGA ZMIERZCH: ZAĆMIENIE (13.08 – 19.08) – czyli część, w której Edward zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę w wampira.
CZWARTY STOPIEŃ (30.07 – 05.08.2010) z dramatyczną rolą Milli Jovovich jest z kolei paranaukową filmową relacją dokumentującą skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi…
A ponieważ w wakacje lubimy się bać – pod koniec miesiąca zawita do  „Millennium” sam Freddy Kruger. Wysokobudżetowy KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW zacznie straszyć od 20-ego sierpnia.

  DLA ZAKOCHANYCH:
LISTY DO JULII (13.08 – 19.08) to kolejna wariacja na temat szekspirowskiego arcydzieła - tym razem z udziałem wschodzącej gwiazdy Hollywood - Amandy Seyfried („Mamma Mia”), oraz hiszpańskiego aktora - Gaela Garcii Bernala, znanego m.in. ze współpracy z Almodovarem.
Z kolei WYBUCHOWA PARA (13.08 – 19.08) łączy kino sensacyjne z elementami komedii romantycznej. Cameron Diaz występuje w roli matki samotnie wychowującej dziecko, a Tom Cruise jako zakochany w niej agent służb specjalnych…

NIE TYLKO DO ŚMIECHU:
Sierpień w „Millennium” to także komedie: Film KOBIETA NA MARSIE, MEŻCZYZNA NA WENUS (20.08 – 26.08) jest slapsticową bulwarówką francuską, skupiająca się na odwiecznym konflikcie osobowości kobiety i mężczyzny,  z udziałem wielkich gwiazd francuskiego kina: m.in. Sophie Marceau i Dany Bona.
Kino Millennium nie zapomina również o fanach mocnego kina. Amerykański przebój PREDATORS (06.08 – 12.08.2010) to oczywiście nawiązanie do kultowych hitów z lat 80. z Arnoldem Schwarzeneggerem - najemnicy, gangsterzy jakuzy, skazańcy, żołnierze szwadronów śmierci znowu na wolności.

MILLENNIUM STUDIO:
W wakacje Millennium kontynuuje cieszący się dużą popularnością cykl prezentacji studyjnych – czyli filmów przeznaczonych dla widzów szukających w kinie nie tylko rozrywki, ale także pogłębionej refleksji i prawdziwych wzruszeń.
19 lipca, w ramach „Millennium Studio”, pokazany zostanie zaskakująco udany filmowy debiut reżyserski znakomitego kreatora mody, Toma Forda – SAMOTNY MĘŻCZYZNA  z wybitną kreacją Colina Firtha, 2 sierpnia JAŚNIEJSZĄ OD GWIAZD, jeden z najciekawszych filmów o poezji w ostatnich latach. Jane Campion, autorka pamiętnego „Fortepianu”, tym razem kreśli przejmujący fresk o miłości wielkiego romantycznego poety Johna Keatsa do zakochanej w nim prostej dziewczyny, Fanny Browne.
16 sierpnia, w tym samym, cyklu będziemy mogli zobaczyć PROROKA, wybitny film Jacquesa Audiarda: opowieść o wrażliwym, ale pozbawionym edukacji dziewiętnastolatku, który trafia do więzienia…
„Prorok” jest laureatem kilkudziesięciu nagród na festiwalach, a we Francji został uznany za najlepszy film kończącej się dekady.
Wkrótce w „Millennium Studio” kolejne perełki: WENECJA Jana Jakuba Kolskiego oraz film dla miłośników kina i muzyki – AMALIA, KRÓLOWA FADO.

  MILLENNIUM CLASSIC:
Klasykę kina reprezentuje w sierpniu prawdziwe arcydzieło – ŚMIERĆ W WENECJI Luchina Viscontiego – przełomowa w historii kina adaptacja opowiadania Tomasza Manna, natomiast już we wrześniu kolejna filmowa uczta. Pokazany zostanie chyba najpiękniejszy film o miłości do kina – włoski film Giuseppe Tornatora CINEMA PARADISO.

  HIT NA FINAŁ:
Sierpień w „Millennium” zakończy się bardzo mocnym akcentem: premierowymi projekcjami SALT – sensacyjnego kina w reżyserii klasyka gatunku, Phillipa Noycea: z Angeliną Jolie (w roli oficera CIA), Lievem Schreiberem i – uwaga – z Danielem Olbrychskim w rolach głównych.

  Wszystkich widzów Millennium serdecznie zaprasza do komfortowej, klimatyzowanej sali kina, oraz przypomina, że już jesienią filmy w „Millennium” będą pokazywane na dwóch salach - wtedy też odbędą się pierwsze projekcje kina cyfrowego w systemie 3D.
Upalne lato w Tarnowie to FILMOWE LATO w Millennium...
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:51:03
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html