To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Kryształ soli” dla klubu sportowego w Łysej Górze    -   21/7/2010
LKS „Kłos” nagrodzony przez marszałka
Nagrodę „Kryształu soli” przyznawaną przez Marszałka Województwa Małopolskiego uhonorowano LKS „Kłos” Łysa Góra (gmina Dębno). –To dowód uznania dla naszej działalności, która wykracza daleko poza sport – cieszą się prezes klubu Wacław Batko i kierownik klubu Jakub Bujak.

Ogloszenie

Wyróżnienie podczas szóstej edycji konkursu dla organizacji pożytku publicznego było dla działaczy zaskoczeniem. W żaden sposób nie zabiegali o promowanie swoje działalności. Okazało się jednak, że praca broni się sama. Na prestiżową nagrodę klub zasłużył sobie przede wszystkim działalnością w ciągu ostatnich 2-3 lat. W tym okresie „Kłos” włączył się w akcję honorowego oddawania krwi, organizację pikniku rekreacyjnego oraz uruchomieni siłowni, z której obok mieszkańców Łysej Góry korzystają także mieszkańcy Sufczyna i Jaworska.
Tego rodzaju szeroka działalność wpisuje bardzo dobrze w ideę nagrody ustanowionej w 2005 roku. Od początku ma ona na celu wspierania tych organizacji, które prężnie działają na rzecz lokalnego środowiska podejmując różnego rodzaju inicjatywy aktywizujące mieszkańców.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, February 28, 2024 21:30:33
IP     : 44.192.15.251
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html