To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Są jeszcze wolne miejsca na tarnowskiej WSB    -   22/7/2010
WSB-NLU: trwa rekrutacja
Trwa rekrutacja na studia w tarnowskim Wydziale Zamiejscowym WSB-NLU. Do końca września będą przyjmowane podania kandydatów na kierunek Zarządzanie. Co ciekawe dla 15 najlepszych kandydatów przygotowano specjalną ofertę bezpłatnego studiowani w trybie dziennym. -Jesteśmy jedyną niepaństwową uczelnią w Małopolsce, która oferuje w pełni nieodpłatne studia - zapewnia dr Małgorzata Honkisz, dziekan tarnowskiej szkoły.

Ogloszenie
>

By studiować  za darmo  wystarczy legitymować się co najmniej 70% dorobkiem punktowym na świadectwie maturalnym z dowolnego przedmiotu zdawanego w trybie poszerzonym. Najlepsza piętnastka otrzyma indeks już w październiku. -Niemal codziennie zgłaszają się do nas kolejni kandydaci zainteresowani tą ofertą - dodaje dziekan.
W tarnowskiej WSB wybierać można spośród ośmiu oferowanych już w latach poprzednich specjalności i jednej nowej:  zarządzanie w transporcie drogowym. -Tą specjalnością  przecieramy  szlaki przed uruchomieniem już niebawem kierunków technicznych - mówi dr Małgorzata Honkisz. Dodajmy, że studentem tarnowskiej WSB można stać się bez wychodzenia z domu. Szkoła oferuje system elektronicznej wymiany dokumentów. Wszystkie niezbędne druki można wypełnić i wydrukować w domu. Taki tryb pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Informacje dotyczące naboru i szczegółów konkursu można znaleźć na stronie internetowej WSB lub pod numerem telefonu tel. (14) 629 60 49. W tarnowskiej WSB kształci się aktualnie ponad dwa tysiące studentów.
(x)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 30, 2023 00:43:29
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html