To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   III Letni Festiwal Jazzu Tradycyjnego    -   22/7/2010
JAZZ-owy Rynek – koncert drugi
Trwa cykl koncertów w ramach III Letniego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego. Przed nami kolejne koncerty – przypominamy: dziś, w czwartek 22 czerwca o 20:00 w klubie Bombay Music czeka nas wieczór jazzowy z udziałem warszawskiego Old Timers, natomiast w piątek na rynkowej scenie od 19:00 zaprezentują się publiczności tarnowskie zespoły Old Boys Band i Leliwa Jazz Band, warszawski Old Timers, które w finale wezmą udział w paradzie nowoorleańskiej. Wstęp wolny.

Ogloszenie

Organizatorem koncertów jest Tarnowskie Towarzystwo Jazzu Tradycyjnego Leliwa przy partnerskiej współpracy Tarnowskiego Centrum Kultury. Projekt finansowany jest ze środków samorządowych Tarnowa i Województwa Małopolskiego. Sponsorzy: STOART i tarnowski MPEC.

Old Timers (Warszawa)
Trzykrotny zdobywca Złotej Tarki, założony przez tragicznie zmarłego weterana polskiego jazzu, mistrza trąbki Henryka Majewskiego. Old Timers to absolutna klasyka dixielandu, lider klasycznych tradycjonalistów od chwili powstania w 1964 roku do dnia dzisiejszego. Charakterystyczne brzmienie utrzymane jest w konwencji nurtu wywodzącego się od zespołu Eddie Condona.

Old Boys Band
Tarnowski zespół jazzu tradycyjnego. Powstał w 2008 roku z inicjatywy Romualda Słowika. Tworzą go nauczyciele i absolwenci Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Imponuje spontanicznością i radością interpretacji.

Leliwa Jazz Band
Wizytówka tarnowskiego jazzu tradycyjnego. Laureat Złotej Tarki 2005. Uczestniczył w wielu większych i mniejszych festiwalach, m.in. Euro Jazz Festival – Paryż 2006. Od trzech lat gospodarz festiwalu JAZZ-owy Rynek. Istnieje od 1978 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:11:01
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html