To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Marta i Andrzej Komorowscy    -   22/7/2010
uwaga, Człowiek II (14)
Oboje są artystami muzykami. Sale koncertowe zamienili na szkolne: kształcą i wychowują młodych, wrażliwych ludzi. Ukazują im świat dźwięków i barw, emocji, ciepła. Ale również trudu i wysiłku. Kierują tarnowskimi placówkami: Ona - Pałacem Młodzieży, On - Zespołem Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego. Marta i Andrzej Komorowscy. Zapraszamy do wysłuchania czternastej audycji z drugiej edycji cyklu Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni „uwaga, Człowiek” - audycji zrealizowanej przez Krystynę Drozd. Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie www.konfraternia.tarnow.pl oraz w piątkowym, tarnowskim „Dzienniku Polskim”.

Posłuchaj audycji :

Ogloszenie

Z muzyką zaprzyjaźnili się we wczesnym dzieciństwie i z nią związali swoje życie. Marta z fortepianem i wiolonczelą, Andrzej z klarnetem. Ukończyli tę samą krakowską Akademię Muzyczną. Ona z wyróżnieniem klasę fortepianu u prof. Tadeusza Żmudzińskiego, On - również z wyróżnieniem klasę klarnetu prof. Stanisława Przystasia. Zapraszamy do wysłuchania audycji – więcej informacji znaleźć można na stronie Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni.

Przypomnijmy, że audycji składających się na projekt „uwaga, Człowiek II” słuchać można co tydzień, w każdy wtorek o godz. 22-giej na antenie radia RDN Małopolska. Dzień później audycje te wraz z materiałem faktograficznym zamieszczane są na stronie Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni www.konfraternia.tarnow.pl, zaś w czwartek – w naszym portalu. W każdy piątek w tarnowskim „Dzienniku Polskim” ukazują się artykuły poświęcone bohaterom audycji. Podsumowaniem projektu będzie książka wraz z płytą multimedialną.
Projekt realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, October 21, 2021 10:47:02
IP     : 3.238.232.88
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html