Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Marta i Andrzej Komorowscy    -   22/7/2010
uwaga, Człowiek II (14)
Oboje są artystami muzykami. Sale koncertowe zamienili na szkolne: kształcą i wychowują młodych, wrażliwych ludzi. Ukazują im świat dźwięków i barw, emocji, ciepła. Ale również trudu i wysiłku. Kierują tarnowskimi placówkami: Ona - Pałacem Młodzieży, On - Zespołem Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego. Marta i Andrzej Komorowscy. Zapraszamy do wysłuchania czternastej audycji z drugiej edycji cyklu Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni „uwaga, Człowiek” - audycji zrealizowanej przez Krystynę Drozd. Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie www.konfraternia.tarnow.pl oraz w piątkowym, tarnowskim „Dzienniku Polskim”.

Posłuchaj audycji :

Ogloszenie

Z muzyką zaprzyjaźnili się we wczesnym dzieciństwie i z nią związali swoje życie. Marta z fortepianem i wiolonczelą, Andrzej z klarnetem. Ukończyli tę samą krakowską Akademię Muzyczną. Ona z wyróżnieniem klasę fortepianu u prof. Tadeusza Żmudzińskiego, On - również z wyróżnieniem klasę klarnetu prof. Stanisława Przystasia. Zapraszamy do wysłuchania audycji – więcej informacji znaleźć można na stronie Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni.

Przypomnijmy, że audycji składających się na projekt „uwaga, Człowiek II” słuchać można co tydzień, w każdy wtorek o godz. 22-giej na antenie radia RDN Małopolska. Dzień później audycje te wraz z materiałem faktograficznym zamieszczane są na stronie Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni www.konfraternia.tarnow.pl, zaś w czwartek – w naszym portalu. W każdy piątek w tarnowskim „Dzienniku Polskim” ukazują się artykuły poświęcone bohaterom audycji. Podsumowaniem projektu będzie książka wraz z płytą multimedialną.
Projekt realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(23-07-2010) zdziwiony :
Słucham tych audycji od roku ale tym razem bohaterowie jakby z innego cyklu. Naprawdę nie ma już starszych i bardziej zasłużonych ludzi do przypominania niż dwoje aktualnych dyrektorów ? Już pan spod Zakliczyna był pewnym zgrzytem ale przynajmniej jego wynurzenia ilustrowały aktualny powodziowy problem. Tym razem to naprawdę jest spore nadużycie. Taka audycja w takim cyklu o tej parze za 20 lat będzie może na miejscu ale teraz przy tych wszystkich wybitnych postaciach i rodach wyglądają jak łatka na eleganckim surducie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947