To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Z tego programu warto skorzystać...    -   23/7/2010
Młodzież w działaniu
Wydział Strategii UMT zachęca do korzystania z programu wspólnotowego „Młodzież w Działaniu”. „Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej wspierający uczestnictwo w kształceniu pozaszkolnym, czyli w edukacji pozaformalnej. Jest skierowany przede wszystkim do młodych ludzi w wieku 13-30 lat oraz do osób pracujących z młodzieżą, dla których edukacja pozaformalna to wspaniała szansa indywidualnego rozwoju oraz zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych we współczesnym świecie. Program umożliwia nawiązywanie kontaktów międzynarodowych i wymianę doświadczeń. Zachęca do podejmowania różnorakich działań na rzecz społeczności lokalnej, służących również indywidualnemu rozwojowi. Promuje ideę zjednoczonej Europy. O dofinansowanie mogą starać się również grupy nieformalne młodzieży.

Ogloszenie

-Przystępne wymagania wobec ocenianych wniosków, atrakcyjne zasady finansowania, przede wszystkim brak skomplikowanych procedur i trudności, tak charakterystycznych dla większości programów europejskich, czynią program „Młodzież w Działaniu” jednym z najbardziej atrakcyjnych źródeł finansowania mobilności i inicjatyw młodzieży. Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać na stronie internetowej www.mlodziez.org.pl. Doskonałym źródłem informacji jest również strona www.eurodesk.pl. Pomocą w skonstruowaniu wniosku o dofinansowanie służą również pracownicy Wydziału Strategii” – mówi Grzegorz Gotfryd, Dyrektor Wydziału Strategii Urzędu Miasta.

W ramach poszczególnych działań programu możne realizować m.in. działania takie jak: spotkania młodzieży w wieku 13-25 lat z krajów europejskich w celu wzajemnego poznania, przedyskutowania interesujących tematów, zrealizowania wspólnych przedsięwzięć; lokalne działania młodych ludzi w wieku 18-30 lat, których głównym odbiorcą jest otaczająca, najbliższa społeczność; działania promujące uczestnictwo młodzieży w życiu obywatelskim na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym.
Wnioski o dofinansowanie można składać do Narodowej Agencji Programu Młodzież w Działaniu w 5 stałych terminach: 1 lutego, 1 kwietnia, 1 czerwca, 1 września i 1 listopada.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 30, 2023 01:22:31
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html