Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sukces tarnowskiej uczennicy na Open Hair Festival    -   28/7/2010
Zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie
W niedzielę, 25 lipca, w Sieradzu odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Uczniów Fryzjerstwa im. Antoine a Cierplikowskiego. W jednej z konkurencji zwyciężyła Aleksandra Bodzioch, uczennica I klasy technikum w ZSTZ przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie. Gratulujemy sukcesu!

Ogloszenie
>

Open Hair Festival to największe, poświęcone stylizacji fryzur wydarzenie w Polsce. Jak co roku, w konkursie tym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie. Tym razem spośród reprezentantów tej placówki największy sukces odniosła uczennica technikum z klasy I, Aleksandra Bodzioch. Startowała ona w konkurencji „Fryzura ślubna z długich włosów”. Pracę można było wykonać na żywym modelu lub na manekinie. Ola wykonała upięcie koka na modelce. Fryzura, makijaż, ubiór i biżuteria stworzyły piękną kompozycję w dobrym stylu. Jury konkursu doceniło kunsztowność pracy i nagrodziło uczennicę tarnowskiej szkoły pierwszym miejscem.

Konkurs Open Hair Festival organizowany jest na część wywodzącego się z Sieradza Antoniego „Antoinea” Cierpilkowskiego - jednego z największych twórców trendów we fryzurach w XX wieku, nazywanego „królem fryzjerów i fryzjerem królów”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947