To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   30 lipca: III LETNI FESTIWAL JAZZU TRADYCYJNEGO    -   29/7/2010
JAZZ-owy RYNEK
Za nami już dwa jam sessions i koncerty na Rynku z udziałem: Coco Dixie (Rzeszów), Miskolc Dixieland Band (HU), Old Boys Band, Old Timers (Warszawa) oraz gospodarzy Festiwalu - Leliwa Jazz Band. Przed nami trzeci i zarazem ostatni koncert tej edycji Jazzowego Rynku (w najbliższy piątek, 30.07, godz. 19:00), podczas którego zagrają: Big Contest Band Ft. Lora Szafran, Jazz Band Ball Orchestra (Kraków), Revival Swing Band Prague (CZ), a w finale TCK zaprasza na paradę nowoorleańską. Przypomnijmy, że poprzedzając piątkowe koncerty pod gołym niebem, w przeddzień każdego z nich, w ramach tradycyjnych „czwartków jazzowych” w klubie Bombay Music o godz. 20:00 odbywają się wieczory jazzowe w towarzystwie festiwalowych gwiazd. Podobnie będzie już dziś z udziałem Revival Swing Band Prague (Cz). Wstęp na jam session i koncert wolny!

Ogloszenie

Revival Swing Band Prague (CZ)
Czołowy czeski zespół istniejący od 1979 roku. Nagrał 5 płyt, zagrał niezliczoną ilość koncertów. Repertuar zespołu bazuje głównie na kompozycjach D. Ellingtona, C. Basiego, L. Armstronga, G. Gershwina, a także innych wielkich kompozytorów lat 20-30.

Big Contest Band
Młody tarnowski big-band prowadzony przez Piotra Pociaska już dziś prezentuje godny podziwu wysoki poziom, a jego krzywa rośnie! Na festiwalu wystąpi wraz z gwiazdą polskiej wokalistyki jazzowej Lorą Szafran.

Jazz Band Ball Orchestra (Kraków)
Najstarszy polski zespół istniejący od 1962 roku. Od wielu lat nr 1 top listy w klasie zespołów tradycyjnych. Bezbłędny w tradycji, a jednocześnie chyba najbardziej uniwersalny polski zespół, grający jazz od Armstronga po zaawansowany swing z elementami be-bopu. Tarnowskiej publiczności nie trzeba go specjalnie przedstawiać – kilka razy w roku występuje w naszym mieście, zawsze entuzjastycznie witany przez dużą grupę fanów.

Projekt finansowany jest ze środków samorządowych Tarnowa i Województwa Małopolskiego. Sponsorzy: STOART i tarnowski MPEC.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:04:08
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html