To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Z tych, co ukochali Tarnów: Jan Bielatowicz    -   29/7/2010
uwaga, Człowiek II (15)
Pisarz, poeta, dziennikarz, wydawca, działacz polityczny, żołnierz i emigrant. Tarnowskim historykom oraz tym, którzy ukochali jak on Tarnów, Jana Bielatowicza specjalnie przedstawiać nie trzeba. Zapraszamy do wysłuchania piętnastej audycji - słuchowiska z drugiej edycji cyklu Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni „uwaga, Człowiek”; słuchowiska według scenariusza i w reżyserii Jerzego Reutera. Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie www.konfraternia.tarnow.pl oraz w piątkowym, tarnowskim „Dzienniku Polskim”.

Posłuchaj audycji - słuchowiska :

Ogloszenie
>

Scenariusz i reżyseria: Jerzy Reuter. Występują: Jan Bielatowicz – Mirosław Poświatowski, Irena z domu Drożdżówna – Krystyna Drozd; Kazimierz Szpara, Stanisław Myson, dziennikarz „Kuriera Krakowskiego” - Jerzy Reuter; narracja – Ewa Czajkowska-Smożewska.

Przypomnijmy, że audycji składających się na projekt „uwaga, Człowiek II” słuchać można co tydzień, w każdy wtorek o godz. 22-giej na antenie radia RDN Małopolska. Dzień później audycje te wraz z materiałem faktograficznym zamieszczane są na stronie Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni www.konfraternia.tarnow.pl, zaś w czwartek – w naszym portalu. W każdy piątek w tarnowskim „Dzienniku Polskim” ukazują się artykuły poświęcone bohaterom audycji. Podsumowaniem projektu będzie książka wraz z płytą multimedialną.
Projekt realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, May 22, 2024 14:39:11
IP     : 44.221.70.232
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html