To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Straż Graniczna ujawniła nielegalny przewóz narkotyków    -   29/7/2010
1,5 kg marihuany...
Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pełniący służbę graniczną na drodze nr 4 w pobliżu miejscowości Dębno między Tarnowem a Krakowem, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy mazda, którego kierowcą był 32-letni mieszkaniec Sosnowca. ”W tylnej części jego samochodu strażnicy graniczni znaleźli pięć pakunków zapakowanych w czarną folię, które okazały się być słoikami z większymi ilościami marihuany” - pisze ppłk SG Dariusz Biliński, komendant placówki Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Po wydobyciu suszu ze słoików i po zważeniu całości okazało się, że mieszkaniec Sosnowca przewoził aż 1,5 kilograma marihuany – na trasie z Przemyśla na Śląsk. Rozpytany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej rozbrajająco zaznaczył, że nie spodziewał się kontroli Straży Granicznej w na trasie odległej od granicy i przyznał, że susz marihuany kupił od kogoś w Przemyślu, ale te wyjaśnienia są niejasne i niewiarygodne, bo wyglądało na to, że sprawca zmyśla na poczekaniu jakąś historyjkę, żeby ukryć właściwe źródło zaopatrzenia. Te kwestie będą wyjaśniane przez policję i właściwą prokuraturę, które przejęły sprawę. Mieszkaniec Sosnowca przyłapany na przewożeniu marihuany będzie musiał dokładnie i precyzyjnie opowiedzieć o swoich kontaktach.  
Sprawca nielegalnego posiadania i przewożenia substancji narkotycznej próbował strażników granicznych „brać na litość”, wyjaśniając, że kupił narkotyk, żeby go rozprowadzić w Sosnowcu, bo chciał „na szybkiego” zarobić pieniądze na operację, którą podobno ma przejść ze względu na poważną chorobę.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 30, 2023 01:55:51
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html