Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   15 sierpnia Gmina Tarnów zaprasza na wyjątkowe dożynki do Zgłobic    -   02/8/2010
Dożynki z Marylą
Gmina Tarnów zaprasza na tradycyjne dożynki – uroczyste dziękczynienie za zebrane plony. Tym razem odbędą się w niedzielę, 15 sierpnia w Zgłobicach. Wstęp na imprezę jest wolny. Nadzwyczajną frekwencję ma zagwarantować wyjątkowo bogaty program, którego najważniejszym punktem jest wieczorny, superenergetyczny występ największej wciąż chyba gwiazdy polskiej estrady - Maryli Rodowicz.

Ogloszenie
>

Obchody dożynkowe rozpocznie uroczysta msza święta dziękczynna, która zostanie odprawiona w samo południe w zgłobickiej świątyni. Bezpośrednio po niej uczestnicy dożynek przejdą w uroczystym korowodzie na boisko LKS Zgłobice, na którym odbędzie się dalsza część obchodów.
Nie zabraknie obrzędu dożynkowego oraz oficjalnych wystąpień włodarzy gminnego samorządu i zaproszonych gości. Wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji znajdzie się folkowa estrada – występ zespołu folklorystycznego z Nieczajnej Górnej (15.30), program satyryczny kabaretu „Derkacz”(16.30), pokaz tańca SHIVA (18.00), losowanie cennych nagród, pokaz sztucznych ogni i zabawa taneczna (od ok. 21.00) . Gwoździem programu będzie jednak koncert megagwiazdy - Maryli Rodowicz, który rozpocznie się o 19.30.
Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Na uczestników święta czekać będą atrakcje kulinarne, wesołe miasteczko, stoiska produktów regionalnych i wiele innych niespodzianek.
Szczegółowy program na www.gmina.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947