To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   15 sierpnia Gmina Tarnów zaprasza na wyjątkowe dożynki do Zgłobic    -   02/8/2010
Dożynki z Marylą
Gmina Tarnów zaprasza na tradycyjne dożynki – uroczyste dziękczynienie za zebrane plony. Tym razem odbędą się w niedzielę, 15 sierpnia w Zgłobicach. Wstęp na imprezę jest wolny. Nadzwyczajną frekwencję ma zagwarantować wyjątkowo bogaty program, którego najważniejszym punktem jest wieczorny, superenergetyczny występ największej wciąż chyba gwiazdy polskiej estrady - Maryli Rodowicz.

Ogloszenie

Obchody dożynkowe rozpocznie uroczysta msza święta dziękczynna, która zostanie odprawiona w samo południe w zgłobickiej świątyni. Bezpośrednio po niej uczestnicy dożynek przejdą w uroczystym korowodzie na boisko LKS Zgłobice, na którym odbędzie się dalsza część obchodów.
Nie zabraknie obrzędu dożynkowego oraz oficjalnych wystąpień włodarzy gminnego samorządu i zaproszonych gości. Wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji znajdzie się folkowa estrada – występ zespołu folklorystycznego z Nieczajnej Górnej (15.30), program satyryczny kabaretu „Derkacz”(16.30), pokaz tańca SHIVA (18.00), losowanie cennych nagród, pokaz sztucznych ogni i zabawa taneczna (od ok. 21.00) . Gwoździem programu będzie jednak koncert megagwiazdy - Maryli Rodowicz, który rozpocznie się o 19.30.
Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Na uczestników święta czekać będą atrakcje kulinarne, wesołe miasteczko, stoiska produktów regionalnych i wiele innych niespodzianek.
Szczegółowy program na www.gmina.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:48:16
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html