To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spotkanie z mistrzem Tour de Pologne    -   02/8/2010
Pobij Mistrza!
Trwa 67. edycja Wyścigu Kolarskiego Dokoła Polski "Tour de Pologne". Trasa Wyścigu co prawda nie prowadzi przez Tarnów i nasz region, ale w najbliższy czwartek 5 sierpnia będzie można się spotkać u nas z byłym mistrzem TdP (zwycięzca z roku 2000). Tego dnia Tarnów odwiedzi Piotr Przydział. Na placu Sobieskiego będzie możliwość zmierzenia się z nim i pobicia jego rekordu na rowerze stacjonarnym oraz spotkania z ekipą kolarską Romet-Weltour-Dębica. Spotkanie organizuje CenterMed.

Ogloszenie

CenterMed, wyłączny opiekun medyczny Tour de Pologne, organizuje w czwartek spotkanie z Piotrem Przydziałem, jednym z najlepszych w historii Polski kolarzem, trzykrotnym uczestnikiem oraz zwycięzcą wyścigu Tour de Pologne w 2000 r, wielokrotnym Mistrzem Polski.
Razem z Przydziałem w Tarnowie podczas akcji "Pobij Mistrza" pojawi się ekipa kolarzy Romet-Weltour-Dębica.
Podczas czwartkowego spotkania Piotr Przydział przejedzie na rowerze stacjonarnym określony dystans na czas. Mieszkańcy Tarnowa i okolic będą mieć możliwość wsiąść na rower i pobić ten rekord. W trakcie akcji uczestnicy będą mieć mierzone ciśnienie, tętno oraz poziom cukru we krwi. Ponadto Piotr Przydział będzie podpisywał pamiątkowe karty z uzyskanymi przez ochotników wynikami .
Zainteresowani będą mogli obejrzeć profesjonalne wyścigowe rowery i ekwipunek zawodników, porozmawiać z nimi, przejechać się pod okiem zawodowców. - Zapraszam do rywalizacji, taryfy ulgowej nie będzie – mówi kolarz.

Akcja trwać będzie od godziny 11 do 13.
br> Tak jak w ubiegłym roku, również i w tym CenterMed jest wyłącznym i oficjalnym opiekunem medycznym Tour de Pologne. To największa i najbardziej prestiżowa kolarska impreza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
CenterMed od początku swego istnienia propaguje profilaktykę zdrowotną oraz opiekuje się medycznie rozlicznymi imprezami sportowymi w Tarnowie i regionie. Szczególnie kolarskimi. W tym roku CenterMed wspomagał między innymi: kolejne edycje Pucharu Tarnowa MTB, Małopolski Wyścig Górski i Karpacki Wyścig Kurierów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 06:05:56
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html