Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z gminy Tarnów    -   12/8/2010
Są na szóstkę...
Zdjęcia uśmiechniętych gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Tarnów pojawiły się ostatnio na bilboardach w Woli Rzędzińskiej, Koszycach Wielkich, Zgłobicach i Tarnowcu. Hasło „Jesteśmy na 6!” zdradza, że są to fotografie szkolnych prymusów.

Ogloszenie

-Jako samorząd przywiązujemy bardzo dużą wagę do edukacji i wychowania – mówi wójt Grzegorz Kozioł. -Troszczymy się o nasze szkoły nie tylko w sensie materialnym, ale także mamy na uwadze jakość kształcenia i wychowania. To, że jest ona coraz wyższa potwierdzają zarówno wyniki tekstów zewnętrznych, jak i uzyskiwane przez uczniów oceny – dodaje.
Jak potwierdza włodarz gminy Tarnów umieszczenie fotografii najlepszych uczniów na bilboardach jest zarówno wyróżnieniem szkolnych prymusów, jak i wskazywaniem dobrych przykładów. -W sytuacji gdy nasz coraz bardziej skomercjalizowany świat promuje tylko celebrytów, którzy – jak to się mówi - „są znani z tego, że są znani”, my chcemy przypominać o tym, że nauka i wiedza są prawdziwymi wartościami i to one są motorem postępu w świecie – podkreśla.

Bilboardy mają charakter „lokalny”. Na zdjęciu w Woli Rzędzińskiej znaleźli się uczniowie ze szkół w tej miejscowości oraz z Jodłówki-Wałek. Na bilboardzie w Tarnowcu uwidocznieni zostali najlepsi uczniowie ze szkół w Tarnowcu, Zawadzie, Porębie Radlnej i Łękawce, W Zgłobicach – ze Zgłobic, Błonia, Białej i Zbylitowskiej Góry. Natomiast plakat z prymusami z Koszyc Wielkich i Koszyc Małych zawisł w tej ostatniej miejscowości.
Bilboardy wzbudziły duże zainteresowanie, a nietypowa forma promocji zaintrygowała nie tylko mieszkańców gminy.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(15-08-2010) Waw :
To już na bibloardach nie promuje się Wójt Kozioł wraz ze swoją świtą?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-08-2010) Krystyna :
A czy ktoś pomyślał, jak czują się dzieci, które mają niższe stopnia, albo nie są lizusami. Wesołych i miłych wakacji życzę autorowi tego pomysłu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947