To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Lato z Radiem – charytatywnie    -   12/8/2010
Efekt zbiórki dla powodzian
W niedzielę, 8 sierpnia, odbyła się tarnowska edycja „Lata z Radiem”. Imprezie, podczas której przygotowano sporo atrakcji, przyświecał cel charytatywny – zbiórka pieniędzy dla powodzian prowadzona przez tarnowski PCK. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz poszkodowanych w wyniku ostatnich, ulewnych deszczów w regionie tarnowskim. Podczas imprezy zebrano 1685,01 zł, łącznie z pieniędzmi pozyskanymi podczas Zdaerzeń uzyskano kwotę 4779 zł.

Ogloszenie
>

„Lato z Radiem” odbywało się na stadionie „Błękitni” przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie. Impreza organizowana przy współpracy z Polskim Radiem rozpoczęła się o godz. 16.00. Dla uczestników, zarówno tych najmłodszych jak i dorosłych, przygotowano wiele atrakcji.
Na gości tarnowskiego Lata z Radiem czekały konkursy z nagrodami, pokazy kulinarne, programy rozrywkowe, występ Kabaretu Skeczy Męczących oraz koncerty. Gwiazdą wieczoru był Andrzej Krzywy i zespół DE MONO, poprzedził go występ PAPA D (dawny PAPA DANCE). Programy dla dzieci poprowadził Pan Japa. Ponadto przez cały dzień trwania imprez, już od godziny 12.00, na antenie Jedynki Polskiego Radia prowadzona była audycja na żywo.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:15:35
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html