To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Biesiady, dyskoteka, lunapark, koncerty zespołów CAFE, Leonforte, Tyrolia Band, Harnasie. No i ... PIASEK oraz STACHURSKY !    -   16/8/2010
VI Borzęckie Święto Grzyba
21 i 22 sierpnia (sobota i niedziela) odbędzie się szóste już Borzęckie Święto Grzyba. Impreza odbędzie się tradycyjnie na stadionie sportowym w Borzęcinie-Borku i przygotowano w jej trakcie całe mnóstwo atrakcji. Gwiazdą wieczoru w sobotni wieczór będzie Andrzej PIASEK Piaseczny. Po koncercie odbędzie się dyskoteka plenerowa z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu nagłośnieniowo-oświetleniowego. Przed koncertem PIASKA na scenie obejrzeć będzie można koncert zespołu CAFE, który zagra największe światowe hity muzyki pop-rock z lat 80-tych i 90-tych oraz zespół LEONFORTE z Sycylii (Włochy). Z kolei w niedzielę przed publicznością wystąpi STACHURSKY - najpopularniejszy wykonawca muzyki pop i dance w Polsce. Wcześniej zaprezentuje się zespół i kapela góralska „Harnasie” spod Zakopanego, a z biesiadą piwną znakomity zespół „Tyrolia Band”. Dla wszystkich zabawy, konkursy i profesjonalne wesołe miasteczko z Czech (www.luna-park.com.pl). Nie zabraknie konkursów na „Potrawę z grzybów” oraz na największy kosz grzybów. Znakomite jedzenie przygotowują także gastronomicy.

Ogloszenie
>

Organizatorzy: Wójt Gminy Borzęcin, Rada Gminy Borzęcin, Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie.

Sponsor główny: BROWAR OKOCIM oraz SUPER-KRUSZ.

Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Brzesku, Województwo Małopolskie.

Sponsorzy strategiczni: WOD-GAZ Czesław Sztuk, SLAG Recycling, Elektromechanika Ropek, PGNiG Oddział w Sanoku, Centrala Nasienna Józef Łuczyk, DOM-Bruk, Delikatesy Centrum – Borzęcin, Krakowski Bank Spółdzielczy, Bruk-Bet.

Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Borzęcińsko-Radłowska Grupa Działania „Przedgórze” oraz Koło Terenowe Stowarzyszenia Galicyjskich Gospodarstw Gościnnych w Przyborowie-Borzęcinie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:20:45
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html