To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Powstaje profesjonalny tor ziemny dla rowerzystów Tarnowie    -   18/8/2010
Wkrótce hopki pod Gemini
Już niebawem miłośnicy rowerowych sportów ekstremalnych będą mieli powody do zadowolenia. Ogłoszono przetarg na wykonanie ziemnej konstrukcji do jazdy wyczynowej. Projekt hopków przygotowała poznańska firma specjalizująca się w tego rodzaju obiektach, w porozumieniu z grupą inicjatywną młodych tarnowian. Wypracowany wspólnie projekt zakłada wykonanie 25 arowej areny z 21 hopkami, górką startową i drewnianymi najazdami. Zostanie wykorzystanych 1200 metrów sześciennych ziemi.

Ogloszenie

Projekt, pod względem bezpieczeństwa, został pozytywnie zaopiniowany przez Stowarzyszenie Grandapropaganda i sportowców wyczynowych w zakresie rowerowych sportów ekstremalnych.
Koszt przedsięwzięcia to około 30 tysięcy złotych. Konstrukcja będzie gotowa w połowie września. Przypomnijmy, o jej posadowienie wnioskowała grupa młodzieży zamieszkałej w pobliżu powstającej w Tarnowie Galerii Gemini Jasna Park.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:54:51
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html