Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Audycja poświęcona tarnowskiemu gazownictwu    -   24/8/2010
uwaga, Człowiek II (19) – zapowiedź
Zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi dziewiętnastej, przedostatniej już audycji z cyklu „uwaga, Człowiek II” realizowanego przez Tarnowską Artystyczną Konfraternię, która zostanie wyemitowana dziś, we wtorek 24 sierpnia o godz. 22-giej na antenie RDN Małopolska (o tej samej porze będzie można jej odsłuchać również na stronie www.konfraternia.tarnow.pl). W audycji poświęconej historii tarnowskich gazowników udział biorą - dr Mieczysław Menżyński, wieloletni pracownik tarnowskiej gazowni, m.in. autor prac naukowo-technicznych i wdrożeniowych, "Srebrny Inżynier 2004", autor monografii o tarnowskim gazownictwie oraz Kazimierz Bańburski, mediewista i starszy kustosz Muzeum Okręgowego w Tarnowie. Audycję zrealizowała Ewa Czajkowska-Smożewska.

Posłuchaj zapowiedzi audycji :

Ogloszenie

W środę zapraszamy na stronę Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni, gdzie znajdzie się również materiał faktograficzny, zaś w czwartek audycję zamieścimy, wraz z bardziej szczegółowym opisem na portalu inTARnet.pl. W piątek o bohaterach audycji przeczytać będzie można w tarnowskim „Dzienniku Polskim”.

Projekt „uwaga, Człowiek II”, który podobnie jak w roku ubiegłym, zakończy się wydaniem książki i multimedialnej płyty, realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947