Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zapisy do Autorskiej Pracowni Plastycznej    -   26/8/2010
Na zajęcia do Pazerów
Tarnowskie Centrum Kultury we wrześniu, zaprasza wszystkich chętnych chcących rozwijać swój talent do Autorskiej Pracowni Plastycznej na zajęcia plastyczne w roku szkolnym 2010/ 2011. Zebranie informacyjne oraz zapisy odbędą się 15 września (środa) o godz. 17.00 w pracowni plastycznej w Tarnowskim Centrum Kultury - Rynek 5 (II piętro).

Ogloszenie

Pracownię prowadzą profesjonalni nauczyciele: mgr Elżbieta Pazera i mgr sztuki Witold Pazera, członkowie Związku Artystów Plastyków, znani w Tarnowie plastycy łączący pracę pedagogiczną z samorealizacją twórczą.
Pracownia prowadzi systematyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych, podczas których osoby przygotowujące sie na studia artystyczne i do szkół plastycznych mogą zapoznać się ze szkołą rysunku i malarstwa studyjnego. Pedagodzy ustalają indywidualnie formę zajęć, co pozwala młodym adeptom plastyki w pełni korzystać z nauki i daje możliwość rozwoju warsztatu. Dodatkowo dla uczestników organizowane są różnorodne formy spędzania czasu w okresie ferii i wakacji.
Autorska Pracownia Plastyczna rozwija wyobraźnię plastyczną oraz myślenie kategoriami sztuki. Uczestnicy nabywają umiejętności obserwacji i interpretacji otaczającego świata. Zajęcia plastyczne pozwalają kształtować i poszerzać zdolności wyrażania własnych spostrzeżeń, emocji, pojęć i wizji twórczych. Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z podstawami i tajnikami warsztatu plastycznego, technikami malarskimi i rysunkowymi, zasadami kompozycji, teorii koloru, perspektywy, waloru, światłocienia.
Zajęcia w Autorskiej Pracowni Plastycznej rozwijają, umiejętność kreatywnego spojrzenia a praca w grupie pozwala młodym osobom na poznanie innych pasjonatów rysunku i malarstwa. Przygotowują m.in. do egzaminów na uczelnie artystyczne, politechniczne oraz do gimnazjum i liceum.

Odpłatność za zajęcia w sezonie 2010/2011 wynosi:
- 55 zł miesięcznie ( dla uczęszczających raz w tygodniu)
- 90 zł miesięcznie (dla uczęszczających w zajęciach dwa razy w tygodniu)
- Wyjątkowo w miesiącu wrześniu 2010 r. z uwagi na z inauguracja zajęć w Pracowni po 15 września odpłatność wynosi odpowiednio 27 i 45 zł.

Płatność za zajęcia przyjmowana jest za miesiąc z góry przed rozpoczęciem danego miesiąca, najpóźniej pierwszego dnia roboczego danego miesiąca.
Zajęcia prowadzone będą w czwartki (16.00-18.00 i 18.00-20.00), piątki (16.00-18.00 i 18.00-20.00) i soboty (10.00-12.00 i 12.00-14.00). Dodatkowe informacje po nr tel. 14 6 888 888.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947