Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Totentanz, Sofa, Kayah i...    -   27/8/2010
Jutro Motosobota
Przypominamy – już jutro, w sobotę 28 sierpnia na terenach zielonych szkoły podstawowej nr 23 na oś. Legionów w Tarnowie odbędzie się Tarnowska MOTOSOBOTA. Impreza promująca bezpieczeństwo w ruchu drogowym organizowana jest przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie już po raz czwarty. W tym roku oprócz policji organizatorami są TOSiR i Gemini Park, patronat medialny nad imprezą objęła natomiast Gazeta Krakowska. Tegoroczna impreza będzie miała na celu zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo na drodze młodych uczestników ruchu drogowego. Podczas imprezy zaplanowano wiele atrakcji, m.in. wystąpią zespoły Totentanz, Sofa i gwiazda wieczoru Kayah. Początek pikniku o godzinie 11.00. Wstęp wolny.

Ogloszenie
>

Organizatorzy jak zwykle zapewnili uczestnikom tego niezwykłego pikniku szereg atrakcji. Będzie można zobaczyć pokaz sprzętu i pojazdów policyjnych, wozów bojowych straży pożarnej oraz akcji ratowniczych, prezentację samochodów rajdowych i wyścigowych, jazdę sprawnościową samochodem z symulacją poślizgu, akcję profilaktyczną „Kaski i odblaski”. Organizatorzy zapewnili także podczas imprezy w godz.11.00-15.00 możliwość zaliczenia części praktycznej egzaminu na kartę rowerową i motorowerową.
Podczas IV Motosoboty nie zabraknie także występów zespołów tanecznych, konkursów z nagrodami, parady Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów „WATAHA”, miłośników garbusów, klubu motocyklowego „Knight Riders”, akrobacji na rampie TMC Motocross czy pokazu trialu rowerowego Rafała Komorowskiego, prezentacji „Gładysz Racing Team”i wielu innych. Swoją obecność zapowiedział także Robert Wardzała, były żużlowiec oraz Andrzej Świgost ze swoją rajdową ciężarówką.

Podczas imprezy wystąpią zespoły Totentanz, Sofa i gwiazda wieczoru Kayah. Początek pikniku o godzinie 11.00. Wstęp wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(28-08-2010) Anna :
Matko jak oni smęcą od samego rana rzygać się chce -kto ich wpuścił na osiedle, tam są ludzie chorzy i potrzebują chwili spokoju i odpoczynku a nie rąbania na okrągło w bebny i nic z tego niema ani muzyki ani zabawy - temu kto wymyślił dla nich taką lokalizację należy obciąć genitalia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-08-2010) fan :
To prawda że odwołali koncerty ???????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947