Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Święto dzieci w kinie Millennium    -   30/8/2010
GALICJA 2010
Festiwal Filmów Dziecięcych Galicja 2010 to już trzecie tego typu wydarzenie filmowe w Małopolsce adresowane do najmłodszych widzów (dzieci w wieku od 4-13 lat). Impreza zostanie zorganizowana w Tarnowie – w kinie Millennium, a także w Krakowie, Nowym Sączu i Rzeszowie w dniach 26 - 30 września 2010.

Ogloszenie
>

W 3. edycji festiwalu organizatorzy pragną kontynuować charytatywną ideę festiwalu zapoczątkowaną w ubiegłym roku. Podobnie jak rok temu cały dochód z biletów-cegiełek zostanie przekazany i będzie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego ratującego życie małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie- Prokocimiu.
Z uwagi na wyjątkowy charakter Festiwalu, honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa Pan Jacek Majchrowski, Pan Marek Nawara - Marszałek Województwa Małopolskiego, Jacek Bromski - Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich oraz Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak.

W programie znajdą się rożne pasma filmowe oraz atrakcje towarzyszące. Dzieci obejrzą m.in filmy z całego świata przesłane na konkurs filmowy (niektóre filmy zostały nagrodzone na prestiżowych festiwalach dziecięcych w różnych częściach świata) . Dla najmłodszych dzieci zostało przygotowane pasmo "Czytanie przy ekranie", gdzie główna postacią będzie Noddy.
  Podczas festiwalu dziecięcego nie zabraknie także pasma dla dorosłych p.t. "Dorośli o dzieciach". Będą to filmy, które nie zakwalifikowały się do konkursu dziecięcego natomiast ze względu na duże walory artystyczne i interesującą fabułę dotykającą problem relacji rodzinnych i przyjaźni organizatorzy zdecydowali się je pokazać starszym widzom.
Więcej informacji – wkrótce. Zapraszamy na stronę www.festiwalgalicja.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947