Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Propozycje weekendowe   -   27/8/2004
Przed nami ostatni weekend tych wakacji. Zapowiada się on w Tarnowie i okolicach bardzo atrakcyjnie. Jeszcze dziś w AmfiQ odbędzie się koncert muzyki filmowej, jutro i pojutrze na Rynku kibicować będziemy najlepszym boulderom, którzy przyjeżdzają do Tarnowa na wyjątkowe mistrzostwa. Trwa akcja Radia RDN-Małopolska pn. "Mania rozdawania", która w sobotę i niedzielę będzie mieć swoją kulminację(m.in. w niedzielę o 17.00 koncert Brathanków), kończy się także festiwal BRAVO MAESTRO w Kąśnej (dziś i jutro czekają nas dwa ostatnie koncerty). W niedzielę bedzie też okazja do ostatniego wakacyjnego spaceru po mieście z dr Krupińskim.

Ogloszenie

Wieczór z muzyką filmowączeka wszystkich, którzy przybędą dziś o 20.00 do Amfiteatru Letniego na koncert wieńczący "Lato w AmfiQ". Wystąpi nowa tarnowska grupa muzyczna w składzie: Jacek Bielecki, Stanisław Migała, Bartek Rojek, Bartek Szułakiewicz i inni. W programie m.in. wariacje jazzowe na temat znanych tematów filmowych czyli od "Czterdziestolatka" po Ennio Morricone.

Po wczorajszym koncercie z udziałem tria Leszka Możdżera uczestników festiwalu BRAVO MAESTRO czeka dziś powrót do klasyki. Dzisiejszy koncert o godz. 18.00 to "TANGO – MOJA MIŁOŚĆ". W programie: A. Piazzolla – Cztery pory roku, Milonga del angel, Polskie Tanga w wykonaniu Krzysztofa Jakowicza i Tangata Quintet w składzie: Klaudiusz Baran – akordeon i bandeon, Hadrian Filip Tabęcki – fortepian, Grzegorz Lalek – skrzypce, Piotr Malicki – gitara elektryczna, Sebastian Wypych - kontrabas.
Jutro - zakończenie festiwalu w Kąśnej Dolnej. Wieńczyć go będzie - tradycyjnie już - MARATON MUZYCZNY - koncert z udziałem wszystkich uczestników Festiwalu, zamykający kolejną jego edycję. Początek Maratonu o godzinie 18.00.

W Tarnowie natomiast niecodzienna impreza rekreacyjno-sportowa. Mowa o Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Boulderingu o Puchar Prezesa MKS Tarnovia Organizatorem imprezy jest dwukrotny zdobywca Pucharu Świata we wspinaczce sportowej - Tomasz Oleksy. Na starcie imprezy staną nie tylko polscy zawodnicy ale też wspinacze ze Słowacji, Ukrainy i Czech.
Początek eliminacji przewidziano na godz. 11.00 w sobotę, najpierw wystartują kobiety, o 13.30 mężczyźni. Tego dnia wieczorem, o 19.00 przewidziano jeszcze bardzo widowiskowe zawody w skoku do chwytu. Finały rozpoczną się w niedzielę o 17.00. Zakończenie Mistrzostw przewiduje się około 21.30. Muzycznym tłem zawodów będą występy dj`ów z gramofonami. będzie też ściana dla widzów, na której chętni będą mogli sie sprawdzić.

W klubie "PLANETA X" w Dębnie w sobotę wieczorem można uczestniczyć w finale wyborów MISS LATA Tarnowa i okolic. Przez okres wakacji, co tydzień, spośród wszystkich uczestniczek sobotnich wieczorów w klubie wyłaniano kolejne kandydatki w walce o tytuł najpiekniejszej dziewczyny regionu. Wchodziły one (jutro dziewczęta też wchodzą) do dyskoteki gratis ! Uczestnicy imprezy brali też udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym 11-dniowej dwuosobowej wycieczki do Hiszpanii. Teraz pozostały już tylko ostateczne rozstrzygnięcia. Na stronach naszego portalu, co tydzień brać można było udział w specjalnej zabawie - konkursie, w której Panowie też mogli wygrać bezpłatne wejściówki na kolejne, sobotnie imprezy w Dębnie. W tym tygodniu otrzymują je Paweł Srebro i Marcin Bałut.

Pod Centrum Handlowym ECHO trwa od środy druga już akcja Radia RDN-Małopolska pod nazwą "Mania rozdawania". W zamian za butelkę wody mineralnej "Kryniczanka" można składać dowolne datki, które później przekazane zostaną niepełnosprawnym dzieciom z Jadownik Mokrych, a także przeznaczone na zakup przyborów szkolnych dla wychowanków tarnowskiego Domu Dziecka oraz na potrzeby przedszkola artystycznego nr 34 w Tarnowie.
Na czas trwania akcji przygotowano wiele atrakcji w postaci m.in. pięciu tysięcy darmowych kiełbasek z grilla, pokazów walk rycerskich czy też darmowych przejazdów na karuzeli lunaparku. Będzie można nawet strzelać do żywego rycerza z łuku.
W czasie "Manii rozdawania" przewidziano także loterię fantową dla wszystkich tych, którzy wezmą mineralną za minimum 10 zł. Każda taka osoba otrzyma kupon, na który będzie mogła wygrać jeden z trzech rowerów górskich. Losowanie odbędzie się w niedzielę, po koncercie "Brathanków".Ten rozpocznie się o godz. 17.00. Wcześniej, przed najpopularniejszą w kraju grupą spod znaku modnego, etnicznego pop-rocka (na zdjęciu wokalistki zespołu), wystąpi tarnowski zespół "Personel" .

Sporo atrakcji czeka też w niedzielę przybyłych na Piknik Parafialny w Skrzyszowie". Początek imprezy o godz. 14.00 na boisku szkoły ponadpodstawowej. Przewidziano m.in. loterię fantową , w której wygrać będzie można m.in. telewizor kolorowy oraz odtwarzacz DVD . Do kupienia jest ponad tysiąc losów po pięć złotych. Tym razem (to już piąta edycja pikniku) środki zbierane będą na doposażenie siłowni mieszczącej się w starej szkole, a także na zakup sprzętu nagłaśniającego dla urzędu i parafii.

Na ostatni już w tym roku "Spacer po Tarnowie" z dr Andrzejem B. Krupińskim zapraszają Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki oraz Tarnowskie Centrum Kultury.
Spotkanie "Requiem za dawny Tarnów. Próba odpowiedzi na pytanie czy zabytki Tarnowa mają szansę na przetrwanie naszych czasów", będzie podsumowaniem letniego cyklu spacerów. Początek jak zwykle przy Rynku 7 w niedzielę o godz. 16.00. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali niespodziankę - "Teka Tarnowska" z autografem dr Krupińskiego w promocyjnej cenie.

Poza Mistrzostwami w Boulderingu w niedzielę czeka Tarnowian jeszcze jedno ważne wydarzenie sportowe. Na liczącej 4600 metrów okrężnej trasie usytuowanej na Górze św. Marcina rozegrana zostanie kolejna, czwarta już eliminacja tegorocznego Pucharu Tarnowa MTB w kolarstwie górskim. Początek zmagań o godzinie 10.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947