Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Woda idzie jak ... woda   -   28/8/2004
Jeszcze tylko około 2 tysięcy butelek wody mineralnej "Kryniczanka" mają do rozdania organizatorzy drugiej charytatywnej akcji pod nazwą "Mania rozdawania", która trwa przed hipermarketem Hypernova. Dziennikarze RDN-Małopolska zdołali już rozdać od środy ponad 12 tysięcy butelek "Kryniczanki". Wszystko wskazuje na to, że jutro - w kulminacyjnym dniu imprezy - wody mineralnej ... już nie będzie. Nie zabraknie jednak gratisowych kiełbasek, pokazów rycerskich, zabaw dla dzieci, lunaparku, loterii fantowej a także koncertów. O godzinie 15.00 zagra tarnowski Personel, a o 17.00 - Brathanki !

Ogloszenie

W tym roku dziennikarze radia zbierają pieniądze dla Ośrodka Opiekuńczo- Rehabilitacyjnego prowadzonego przez Caritas w Jadownikach Mokrych, a także dla Przedszkola Artystycznego nr 34 i dla Domu Dziecka numer 1 w Tarnowie, którego wychowankowie także pomagają w akcji.
Oczywiście liczy się każdy grosz, ale w loterii fantowej mogą brać udział wszyscy, którzy zasilą akcję RDN co najmniej 10-złotowym datkiem. Będzie można wygrać m.in. rowery i sprzęt AGD. Rozstrzygnięcie jutro - tuż przed koncertem Brathanków. Poza gratisowymi butelkami "Kryniczanki", kiełbaską przygotowano też liczne niespodzianki dla dzieci, m.in. mają one bezpłatny wstęp na karuzele lunaparku, który znajduje się nieopodal.

Zapraszamy na plac przed "Hypernovą". Naprawdę warto.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947