Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Powiatowe dożynki   -   31/8/2004
W najbliższą niedzielę 5 września, tym razem w Ciężkowicach, odbędą się Dożynki Powiatu Tarnowskiego. Poza tradycyjnymi obrzędami, konkursami i występami artystycznymi zaplanowano zabawę taneczną na ciężkowickim Rynku oraz - po raz pierwszy - prezentację produktu regionalnego. Produktem regionalnym tegorocznych dożynek w Ciężkowicach będzie kiełbasa tuchowska.

Ogloszenie

Starosta Michał Wojtkiewicz chce od tej pory, co roku, wyłaniać w czasie dożynek powiatowych najlepszy produkt regionalny. Za rok może to być np. karp wierzchosławicki.

Dożynki zainauguruje o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym p.w. Pana Jezusa Miłosiernego i św. Andrzeja Apostoła uroczysta Msza Święta Dożynkowa. O 12.30 przewiduje się przemarsz grup wieńcowych i zespołów artystycznych na Rynek w Ciężkowicach. Festyn na Rynku, o 13.00, rozpocznie występ Orkiestry Dętej, później obrzęd dożynkowy zaprezentuje Kapela Ludowa "Pogórzanie". Oficjalne wystąpienia nastapią około 14.00, tuż po nich - prezentacja wieńców dożynkowych z terenu Gminy - gospodarza dożynek. W jej trakcie przygrywać będzie znowu Kapela "Pogórzanie". Około 14.45 rozpocznie się VI Powiatowy Przegląd Wieńca Dożynkowego (ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastapi ok. 16.30). Wcześniej , o 15.30 z koncertem zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca "Halicz". O 17.00 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru - kabaretu "Truteń" z Rabki. Festyn dożynkowy, występy zespołów artystycznych i zabawa taneczna trwać mają do późnego wieczora.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947