Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Szkoły gotowe   -   31/8/2004
Sporo uczniów w Tarnowie i powiecie rozpocznie 1 września naukę w odświeżonych i wyremontowanych budynkach. Większość prac powinna zakończyć się przed pierwszym dzwonkiem. Największa zmiana czeka dzieci z Przedszkola nr 29 w Tarnowie. Budynek przeszedł generalny remont, na przedszkolaki czekają nowe, estetyczne sale, odnowione zostały zarówno pomieszczenia do zabawy, jak i zaplecze socjalne. W pozostałych szkołach będą to mniejsze remonty, malowanie pomieszczeń, remonty dachów.

Ogloszenie
>

W tym roku przestała działać SP nr 12, która została zlikwidowana. - W przyszłym roku zmiany czekają natomiast Zespół Szkół Muzycznych, który przeniesiony zostanie na ul. Romanowicza. Ten rok szkolny ma być ostatnim, w którym młodzież uczyć się będzie w budynku przy ul. Mickiewicza. "Muzyk" jest obecnie szkołą znajdującą się w najtrudniejszej sytuacji lokalowej. W złym stanie jest również budynek Gimnazjum nr 7 przy ul. Bandrowskiego - mówi Stanisław Świerczek, dyrektor Wydziału Edukacji, Sportu i Turystyki UMT.

W szkołach ponadgimnazjalnych powiatu tarnowskiego wszystko powinno być gotowe przed pierwszym dzwonkiem. - Dużych inwestycji oświatowych w tym roku nie było, w ubiegłym oddaliśmy cztery hale sportowe. Teraz były to remonty bieżące: malowanie, remont sanitariatów, odnowienie elewacji, częściowa wymiana okien - mówi Edmund Juśko, naczelnik Wydziału Edukacji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego.

W tym roku powstanie projekt hali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych i Gospodarki Żywnościowej w Wojniczu, budowa ruszy w przyszłym roku. W planach jest także modernizacja i budowa nowego obiektu w Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej oraz budowa całorocznego pawilonu do hippoterapii w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze.

- Dyrektorzy uzupełnili także sprzęt, pomoce dydaktyczne, wyposażenie klas. W tym roku powstaną cztery nowe pracownie komputerowe z programu ministerialnego, jedna ze środków własnych - dodaje naczelnik Juśko. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(31-08-2004) figa_ :
Ludzie!!!!! Cieszę się, bo Bieniu dał nam na początek roku 3 paczki kredy. Wreszcie będę mogła prowadzić lekcję metodami aktywnymi. Ach ta burza mózgów.........Starczy kredy do 25 czerwca czy nie starczy????????? To trzeba przemysleć bardzo dokładnie. Jak nam starczy to może dostaniemy motywacyjne hehehehe po 1 zł.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-09-2004) a :
juz wam motywacyjne w głowie ledwo sie zaczeło

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947