To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pracowity tydzień na tarnowskich drogach    -   04/10/2010
Utrudnienia w ruchu
W tym roku pogoda nie rozpieszczała tarnowskich drogowców. Obfite i długotrwałe opady deszczu spowolniły szereg prowadzonych w mieście inwestycji. Ten tydzień, według synoptyków, będzie się jednak odznaczał dobrą i pewną pogodą, co umożliwi zintensyfikowanie prac drogowych w Tarnowie – informuje tarnowski magistrat. Poniżej raz jeszcze prezentujemy pełny opis utrudnień.

Ogloszenie

Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich uprzejmie informuje, że w wyniku robót na drogach oraz zmian w organizacji ruchu aktualnie występują lub w najbliższym czasie nastąpią bardzo duże utrudnienia w przejeździe na następujących ciągach ulic:

-Konarskiego, Narutowicza związana z remontem nawierzchni, chodnika i wodociągu. Wprowadzono jeden kierunek ruchu od ulicy Sądowej do Limanowskiego oraz objazd drugiego kierunku ulicami: Krakowska, Bandrowskiego, Bema, Bernardyńska, Szeroka, Lwowska, Starodąbrowska i Mostowa. Alternatywnie od Lwowskiej można przejechać ulicą Dąbrowskiego.

-Mickiewicza zamkniecie związane z wykonywaniem przejścia podziemnego na odcinku od ul. Goldhammera do ul. Brodzińskiego. Wprowadzono objazdy od strony zachodniej (w kierunku Al. Matki Bożej Fatimskiej i Starodąbrowskiej) ulicami: Brodzińskiego, Sitki, Słowackiego i Al. Matki Bożej Fatimskiej. Objazd od strony wschodniej (w kierunku Al. Solidarności) ulicami: Al. Matki Bożej Fatimskiej, Sitki i odcinkiem ulicy Piłsudskiego, na którym odwrócony został kierunek ruchu.

-Al. Matki Bożej Fatimskiej na odcinku od Mickiewicza do Słonecznej jeden kierunek ruchu (w stronę Słonecznej). Objazd w kierunku Mickiewicza ulicami Słoneczną i Starodąbrowską. Na odcinku od Krzyskiej do Słonecznej również jeden kierunek ruchu (w stronę Słonecznej). Objazd do Krzyskiej ul. Słoneczną, Starodąbrowską i Al. Matki Bożej Fatimskiej.

-Kopernika – zamknięcie związane z remontem nawierzchni. Możliwy jest dojazd do Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 2 od strony ul. Nowy Świat. Dojazd do ulicy Piłsudskiego w kierunku Wałowej od Al. Solidarności. Objazd od ul. Nowy Świat poprowadzony ulicami Kopernika, Rogoyskiego i Al. Solidarności.

-Krakowska na docinku od Czerwonej do obwodnicy. Roboty na ukończeniu. Utrudnienia występują na odcinkach, gdzie trwają roboty wykończeniowe na chodnikach oraz przy wykonywaniu oznakowania poziomego,

-Jaracza i Orkana, gdzie prowadzone są roboty związane z remontem wodociągów i kanalizacji,

-Bandrowskiego, gdzie prowadzone są roboty związane z remontem sieci cieplnej,

-Mościckiego w rejonie ulicy Giełdowej gdzie budowany będzie dodatkowy pas ruchu dla pojazdów skręcających do ul. Giełdowej. Utrudnienia planowane od środy 6 października. Planowane jest zwężanie pasa ruchu i zmiany w ruchu pieszych i rowerzystów oraz przeniesienie przystanku.

-Przemysłowej gdzie wykonywana będzie nawierzchnia bitumiczna – roboty wstępnie planowane do wykonania w piątek, sobotę i niedzielę 8, 9 i 10 października 2010r.

-Zamkowa, Zuchów, Podzamcze, Esperantystów, Czarna Droga, Sienkiewicza, Św. Katarzyny, Chopina, Mościckiego na odcinku od Sowińskiego do Pułaskiego, Św. Anny, Osiedle Zielone gdzie prowadzone są lub będą w najbliższym czasie roboty związane z remontem chodników wykonywane pod ruchem i przy odcinkowym zwężeniu jezdni oraz remont nawierzchni przy odcinkowym zamykaniu przejazdu i kierowaniu ruchem przez uprawnionych pracowników wykonawcy lub wskazaniu objazdów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:26:38
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html