To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Drugie zaproszenie na "Noc Kabaretową" przyznane   -   01/9/2004
Nagrodę w postaci podwójnego zaproszenia na Noc Kabaretową z TEMI, która odbędzie się 10 września w Amfiteatrze Letnim, otrzymuje tym razem Robert Gajda. Dowcip, nadesłany przez niego jest dowcipem ... niecenzuralnym i nie możemy go opublikować. Pozostając jednak w zgodzie z zasadą "wygrywa ten, który najbardziej nas rozbawi" nie mogliśmy postąpić inaczej. Nagrody pocieszenia otrzymują Monika Leśniak, Sebastian Srebro i Jakub Kwaśny.

Ogloszenie

W tym tygodniu zasypaliście nas wręcz ilością e-maili, z kandydaturami najśmieszniejszych dowcipów, anegdot, rysunków i fotografii. Naliczyliśmy w sumie 54 zgłoszenia. W tej liczbie nie brakowało żartów bardzo pikantnych, do nich zaliczała się też propozycja naszego zwycięzcy. Wybór był naprawdę trudny. Ostatecznie zdecydowaliśmy o przyznaniu zaproszenia Robertowi Gajdzie (zaproszenie czeka w naszej redakcji od 6 września).
Wśród pozostałych e-maili chcielibyśmy wyróżnić przede wszystkim zdjęcie nadesłane przez Monikę Leśniak zatytułowane "Pierwsza mysz na Marsie". Oryginalne zdjęcie wykonane przez chłopca Moniki dołączamy do tej informacji.

Z natłoku innych propozycji trochę już losowo (ileż można się śmiać) wskazujemy na propozycję Sebastiana Srebro i Jakuba Kwaśnego. Sebastian idealnie wstrzelił się w poetykę dzisiejszego dnia, czego nie mogliśmy nie zauważyć :

Nauczycielka w szkole pyta dzieci:
- Jakie są najmądrzejsze ptaki na świecie?
Zgłasza się Jasiu i mówi:
- Jaskółki !!!
- A dlaczego Jaskółki ???
- To bardzo mądre ptaki, bo odlatują, gdy tylko rozpoczyna się rok szkolny!


Jakub przypomniał nam natomiast następującą "internetową" anegdotę :

Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w Środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę i mieszkać w tym hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej.
Mąż miał dłuższy urlop i pojechał o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie:
>
> Do: Moja ukochana żona
> Temat: Jestem już na miejscu
> Treść: Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maile do najbliższych. Właśnie się zameldowałem. Wszystko jest przygotowane na Twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że Twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja.
> PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco.


Monika, Sebastian i Jakub otrzymują od nas drobne upominki - nagrody pocieszenia. Można je odbierać od jutra w naszej redakcji.

Zapraszamy do nadsyłania kolejnych dowcipów, anegdot, zdjęć i rysunków kolejnych inTARnautów. Za tydzień przyznamy kolejne (ostatnie już) podwójne zaproszenie na Noc Kabaretową z okazji jubileuszu 25-lecia TEMI.
Prawdopodobnie konkurs (oczywiście, nagrodą będzie po 10 września coś innego niż zaproszenie na kabareton) będziemy kontynuować. Zapraszamy !!!

Szczegóły Konkursu oraz informację o "Nocy Kabaretowej" znajdziesz tutaj (kliknij)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:26:25
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html