To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kino "Millennium" w remoncie   -   02/9/2004
W piątek rozpoczyna się dawno oczekiwany remont sali widowiskowo-kinowej w Mościckiej Fundacji Kultury. Niestety, z tego powodu kino "Millennium" nie bedzie czynne przez półtora miesiąca. Pierwszy seans w nowoodremontwanej sali odbędzie się 15 października. Działalność kina po przerwie zainauguruje m.in. fabularyzowany dokument o grupie Mettalica "Some kind of monster". Będzie to jedyna okazja do zobaczenia filmu w Tarnowie, wyświetlany jest bowiem w każdym mieście tylko jeden raz.

Ogloszenie

Poza tym w drugiej połowie października będzie można oglądać w Millennium m.in. najnowszą, upstrzoną gwiazdami, adaptację powieści J.Verne "W 80 dni dookoła świata" oraz kolejny znakomity film mistrza Pedro Almodowara "Złe wychowanie". Równiez pozostała część jesieni zapowiada się bardzo intresująco. Na ekranie mościckiego kina zobaczymy m.in. "Aleksandra" - czyli wielką epicką opowieść Olivera Stone`a o Aleksandrze Wielkim, "Bridget Jones. W pogoni za rozumem" a ponadto głośną "Ławeczkę", "Collateral" z Tomem Cruise, kontrowresyjny dokument "Fahrenheit 9.11" Michaela Moore`a o polityce G.Busha i "The Aviator" Martina Scorsese z Leonardo di Caprio.

Do cotygodniowych konkursów filmowych organizowanych przez nasz portal wspólnie z kinem Millennium, również my wrócimy w połowie października.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:18:40
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html