Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   WSB-NLU inauguruje nowy rok akademicki, podpisując umowę z Azotami    -   10/10/2010
Podwójna inauguracja
W niedzielę, 10 października w auli C tarnowskiego Wydziału Wyższej Szkoły Biznesu - National-Loius University, w trakcie uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego, przedstawiciele WSB-NLU oraz Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. podpiszą porozumienie o współpracy. Będzie ono miało charakter bezterminowy i otwarty, tj. z możliwością włączenia, za obopólną zgodą, także innych podmiotów.

Ogloszenie
>

Przedmiot porozumienia Strony określiły jako wspólne przedsięwzięcia dydaktyczne oraz szeroko pojętą współpracę naukowo-badawczą, której zakres tematyczny oraz formy mogą być wzbogacane, w zależności od zapotrzebowania Stron oraz zmieniających się warunków społeczno-gospodarczych .
Jednym z pierwszych wspólnych projektów Partnerów - dostrzegających olbrzymią szansę w synergii nauki, techniki i biznesu - jest kooperacja przy realizacji na tarnowskim Wydziale WSB-NLU nowego kierunku studiów - Inżynierii chemicznej i procesowej, z nowatorskim programem, zakładającym, m.in., realizację części dydaktyki w bezpośrednim powiązaniu z realnymi procesami przemysłowymi, odbywającymi się na pracujących instalacjach Zakładów Azotowych oraz komponent wiedzy menedżerskiej. Studia te są nie tylko cennym poszerzeniem oferty edukacyjnej, dostępnej dla tarnowian i mieszkańców ościennych powiatów, także znakomitą okazją dla podniesienia poziomu kadry Zakładów Azotowych, o rozwój której od lat dba Zarząd Spółki. Rozpoczynająca studia pierwsza grupa w znacznej mierze rekrutuje się właśnie spośród załogi Azotów .
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947