To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
  Wybory: Oferta reklamy wyborczej w najbardziej opiniotwórczym portalu Tarnowa i okolic   -   05/8/2011
Kampania w inTARnecie
Przed nami kolejna kampania wyborcza. Dla kandydatów startujących w wyborach i ich komitetów nasz portal przygotował specjalną ofertę ogłoszeniowo - reklamową. Już za kilkadziesiąt złotych swoją kandydaturę i program będziecie mogli zaprezentować w najbardziej opiniotwórczym portalu internetowym Tarnowa i okolic, ponad 40 tysiącom użytkowników, jacy co miesiąc odwiedzają nasze strony. Nasza oferta obejmuje promocję stron internetowych kandydatów, publikację artykułów sponsorowanych i błyskawiczne przygotowywanie wizytówek kandydatów (mini strona www z adresem w naszej domenie). Proponujemy również korzystanie z takich form graficznych, jak Bannery MINI, Bannery MIDI i statyczne panele reklamowe.

Ogloszenie

Oferta pierwsza

Jeśli w sierpniu lub wrześniu br. zamówisz emisję NON STOP dowolnego Bannera MINI lub MIDI na stronie głównej portalu - dostaniesz od nas prezent w postaci gratisowych emisji tego bannera na stronach wewnętrznych w tym samym miejscu i formie, co na stronie głównej !!!
Sprawdź ile kosztują te reklamy : zobacz tutaj (kliknij)


Oferta druga

Zapraszamy do umieszczania w rubryce "PŁATNE OGŁOSZENIA WYBORCZE" linków do swoich stron internetowych i wizytówek a także dowolnych innych tekstów zamieszczonych w sieci.

PROMOCYJNY LINK TEKSTOWY NA WSZYSTKICH STRONACH PORTALU w okienku "PŁATNE OGŁOSZENIA WYBORCZE" umieszczonym w prawej górnej części wszystkich stron portalu  

Koszt umieszczenia w tej rubryce jednej linii tekstu do 28 znaków (z linkiem do wskazanej strony www) kształtuje się następująco :
 • Przykład : » JAN NOWAK - nasz kandydat
 • 21 zł* za  1 tydzień emisji non -stop
 • 38 zł* za  2 tygodnie emisji non-stop
 • 50 zł* za 3 tygodnie emisji non-stop
Dopłaty (z przykładami):


Oferta trzecia

Za kilkadziesiąt złotych możesz u nas zamieścić dowolny tekst (artykuł sponsorowany), z którym będą mogli się zapoznać wszyscy nasi użytkownicy. Jego tytuł (wraz z linkiem do pełnej treści artykułu) możesz również podwiesić - promować w rubryce "PŁATNE OGŁOSZENIA WYBORCZE" (patrz: oferta druga).

Tu poznasz szczegóły naszej oferty dotyczącej publikacji standardowego artykułu sponsorowanego:
zobacz tutaj (kliknij)

W ramach poszerzonej wersji artykułu sponsorowanego, możemy dodatkowo zaproponować przeprowadzenie, montaż i publikację wywiadu dźwiękowego z kandydatem lub wywiadu/spotu video

Uwaga: Teksty i ogłoszenia tekstowe zamieszczone przed rozpoczęciem ciszy wyborczej nie są usuwane ze stron portalu i archiwów !

Oferta czwarta.

Jeśli nie masz swojej strony internetowej - przygotujemy ją dla Ciebie błyskawicznie, nawet w ciągu 24 godzin i to już od 149 złotych* (strona - wizytówka obejmująca stronę główną i 2 podstrony z kilkoma ilustracjami + możliwość korzystania z indywidualnego adresu np. jannowak.intarnet.pl). Pod nr tel.: 692 282 970 uzyskacie wszelkie szczegóły dotyczące przedstawionych wyżej ofert i odpowiedzi na dowolne inne pytania z zakresu reklamy w portalu inTARnet.pl.

* ceny netto, do których doliczony zostanie podatek VAT
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 24, 2024 22:40:17
IP     : 44.221.73.157
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html