Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wsiądź do Małopolskiego Pociągu do Kariery    -   16/10/2010
Wojewódzki Urząd Pracy proponuje...
W dniach 18 – 24 października w Krakowie odbędzie się druga edycja „Małopolskiego Pociągu do Kariery”, organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Tak jak w poprzedniej edycji, każdy kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie miał okazję skorzystać z różnorodnej oferty małopolskich instytucji: warsztatów, spotkań z doradcami zawodowymi, dni otwartych, pokazów filmowych, konferencji, seminariów.

Ogloszenie

Adresatami i docelowymi uczestnikami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, pracy, kariery, rozwoju zawodowego. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych. Spełnia tym samym założenia całożyciowego poradnictwa zawodowego. Wszystkie usługi oferowane w ramach wydarzeń są bezpłatne.
Organizatorami wydarzenia w Małopolsce są: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Małopolskie Partnerstwo Instytucji w obszarze rynku pracy, edukacji i szkoleń.
Patronat honorowy objęli: Marek Nawara - Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Stanisław Kracik - Wojewoda Małopolski.

  Gala inaugurująca wydarzenie odbędzie się 18.10.2010 r. w Teatrze Ludowym (Osiedle Teatralne 34) o godz.12.30.
Wydarzenie zgromadzi przedstawicieli samorządu (m.in obecny będzie Marszałek Województwa), instytucji rynku pracy w Małopolsce (m.in Dyrektor WUP Kraków), szkół (dyrektorzy, pedagodzy, uczniowie), instytucji zajmujących się kształceniem przez całe życie.

Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram wydarzeń - na stronie www.wup-krakow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(17-10-2010) Jarek :
Można klikać w reklamy, układać puzzle - no może i fajnie, ale ja i tak mam lepszy sposób na zarabianie, a raczej dorabianie w trakcie zwykłej pracy etatowej. Ściągnąłem sobie polski surfbar i mam go włączonego, gdy jestem w pracy. Pracuję a w małym okienku na monitorze przewijają się jakieś reklamy, których oczywiście nie oglądam i za to zbieram punkty, które potem są wymieniane na gotówkę ….. ha ha normalnie bajka :):heart: Żeby układać puzzle trzeba poświęcić trochę czasu, żeby klikać w reklamy- jeszcze więcej czasu a na ten surfbar NIE….on sobie po prostu jest a ja robię to co chce heheheheheheheh Polecam, a niżej podaję link do strony http://www.surfbar.pl/ref= 38307 szkoda, że w pracy nie mogę zarabiać nic nie robiąc hehehehe mocno sciskam i pozdrawiam wszystkich surfbarowiczow :):

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-10-2010) do Jarka :
Jarek daj spokój z ta głupia reklamą w każdym komentarzu do każdej informacji -- redakcjo reaguj please.... :-(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947