To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   TEMI w Świcie - pierwsi zwwycięzcy   -   03/9/2004
Gdzie zawisł ten banner ? - takie pytanie zadajemy od tygodnia, w ramach konkursu współorganizowanego razem z redakcją TEMI i dyrekcją DH Świt. Co tydzień w piątek w południe banner zmienia swoją lokalizację na inne stoisko w "Świcie". Wystarczy je wskazać a odpowiedź przesłać e-mailem, aby mieć szansę na otrzymanie atrakcyjnych nagród. Po pierwszym tygodniu trzy zestawy upominków (w skład każdego zestawu wchodzą: kosmetyki firmy AVON, zegar z budzikiem, gadżety) wędrują do Ireneusza Kołodziejczyka, Janiny Gulińskiej i Ewy Klimaj. Za tydzień wyłonimy kolejną trójkę zwycięzców. Zapraszamy do zabawy !

Ogloszenie
>

Doświadczenia pierwszego tygodnia konkursu udowodniły nam potrzebę zmiany formuły wyłaniania zwycięzców. W kolejnych trzech edycjach (tygodniach) zestaw otrzymywać będzie zawsze pierwsza osoba, która wskaże nowe miejsce bannera oraz dwie losowane spośród wszystkich pozostałych zgłoszeń, jakie dotrą do naszej redakcji do kolejnego piątku do godziny 14.00. Tym samym każdy inTARnauta ma szansę na otrzymanie naprawdę atrakcyjnych nagród.
Zapraszamy więc do odwiedzenia Domu Handlowego "Świt", zlokalizowania bannera TEMI i nadesłania e-mailem wiadomości z informacją, gdzie znajduje się on obecnie. E-listy nadsyłajcie na adres: redakcja@intarnet.pl . Pamiętajcie o zatytułowaniu wiadomości (temat): Temi w Świcie oraz o podaniu imienia i nazwiska.

Nagrody z pierwszej edycji (tygodnia) konkursu są do odebrania w naszej redakcji - Rynek 12.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:57:10
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html